• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,806
Ja to puštal u pogon nebi dok nebu prikolica ili gumenjak gotov.
Nema smisla mazati ju za tačke drva
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,325
Uff, kaj je to opasno... ako sretno prođe teži dio je skalan.
Nema uzdanja u sreću, kad drvo krene padati obavezno je da se omakne od panja po mogućnosti u odnosu na drvo 120 stepeni. A ovo sam navlači vitlom tako da nisam bio kod stabla da ide popreko u odnosu na kosinu terena, inače je bila dvostruka pa se rastavi.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,701
Kaže prodavatelj na fejsu brena, 50 000 kuna , ima i Zetor Kristal 8011, 40 000 kuna.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
20211030_122651.jpg 20211030_125459.jpg

brat i ja od 9 ujutro do 13h. srušeno, izvučeno i doveženo....

nemojte se čudit "ratlju". to je kad doma imaš 10-tak gurtni i zaboraviš ih uzet...
 
Posljednje uređivanje:

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Štore se neda💪a ti bi ga prodal, šteta ga je. Kaj veliš dakeko se imaš za vozit od šume do doma?
od ove šume cijelih 5 min :D

specijalno za ovu šumu dobil je i 200kg utega na prvu osovinu i mogu reć da se junački iskazal.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kaj nije to malo preveć utega za takav traktor. Treba biti dosta oprezan u vožnji.
 

Najnoviji postovi

Na vrh