• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Dečki, problemi samo, evo došel u šumu, al neznam kaj rušiti, sad opet novi kolegij, sastanak, vječanje, kaj i kak zrušit.
Ja nemrem vjerovat koji su to problemi.
Kaj sad opet bum cjeli dan zgubil na tom sastanku. 🤔😳






























 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Tak i jesam, ali sam dobil malo po nosu, nerem čistinu napravit🙂
Sad je faza razmatranja, imam grabre i hraste lepe kaj planiram zrušit, ali ko bu to kvrgabo skalal, velim ja nije to samo tak.
Teška odluka je to.







 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,965
Ma samo polako prijatelju, uzmi si vremena, imaš cijeli dan. Imaš ovoliko lijepu šumu, izbora na pretek, a ti se ne možeš odlučiti, ajde više, pokreni se.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Nažalost niš danas od šume, prevelika je briga kaj rušit, nemrem samo tak, treba malo odspavat, razmislit kaj i kak rušit, do druge subote se mora sastanak završit.
Baš mi žal sad jako jako, sad tjedan dana imam vremena da odlučim kaj bum. Ovo je jako zahtjevno sve, pogotovo kad su ovak veliki i kitnjasti komadi.

Baš nemam sreće sa šumom ja.








 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,245
Iskreno, ak ti ne trebaju drva, zakaj rušiti.
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
521
E da je sad ljeto ili jesen sad bi na tvojim slikama barem pola košare vrganja našel. Dvije osobine koje nikako ne volim kod ljudi su neodlučnost (pogotovo kod nebitnih stvari) i kašnjenje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh