• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
po meni za sumu samo teska masina gusjenicar,sa nozom naprijed sam radi sam sebi pravi put,nema mjesta gdje nemoze izaci i proci,povuci silu za sobom i ta masina iz sume ne ide,dotegli do lager odatle malci razvlace,radio sam sa takvom kombinacijom kod jednog covjeka na ispomoc,ma to je poso,mrcina ode porguli put gdje mu je najbolje izvlaci posle opet nozem ono isto poravna i nema problema,jedina mana je ta sto se mora transportovati od radilista do radilista i sto je spor ali definitivno se isplati
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
po meni za sumu samo teska masina gusjenicar,sa nozom naprijed sam radi sam sebi pravi put,nema mjesta gdje nemoze izaci i proci,povuci silu za sobom i ta masina iz sume ne ide,dotegli do lager odatle malci razvlace,radio sam sa takvom kombinacijom kod jednog covjeka na ispomoc,ma to je poso,mrcina ode porguli put gdje mu je najbolje izvlaci posle opet nozem ono isto poravna i nema problema,jedina mana je ta sto se mora transportovati od radilista do radilista i sto je spor ali definitivno se isplati

to može proći samo kod vas u "republici srpskoj"
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
kada je već priča krenula o kamenju
ajoj , od sada obožavam blato , tek sam ovih dana upoznao sve loše strane kamenitog puta , svo kamenje se pomijera i živa muka je spuštati i penjati se po njemu , postaje i prilično opasno jer kombinacija nizbrdice,kamenja i prašine nije više zezanje
pa i pješke kada idemo po putu nizbrdo padamo kao na ledu a kamoli okrugli točkovi da drže na okruglom kamenju
kada nizbrdo silazim sa rusom OBAVEZNO uključena prednja vuča i OBAVEZNO blokiran diferencijal
kažem , već postaje opasno :madmana:

izvukao iz jametine 25 metara drvi, preko kamenja i zemlje, dve kraće uzbrdice, ostalo "ravnica", (kamen na kamenu velićine dve vreče cimente od 50kg) mislim da sam dobro most nazibao...

i dođe bratić sa 539 bez kabine, i u jednom danu mi razjebe put, iskopal je svu zemlju, i ostalo samo kamenje... e jesam se namučil, i tu bi dobro došo teški rus, i prva vuča...
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
to može proći samo kod vas u "republici srpskoj"

kod nas moze i radi se tako i ne buni se niko,to su ogromna prostranstva sume,gdje ima krajeva da masina nije usla nikako kako postoji svjeta...............
 
P

piško007

Guest
10082011377kopiraj.jpg


koji je to model štilovke???
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
e ovo hoću :prayer:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=3V8Q2x_FiQA&feature=related[/YT]

a pazite ovo kreaciju
solidno vuče za svoje gabarite i širinu guma
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Jus-AOHFKb4&feature=related[/YT]
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
po izgledu garant još iz vremena vijetnamskog rata,ali vuče kao da je od jučer,sigurno su ga ameri izgubili negdje tokom rata pa nekom završio na zemlji ili nedaj bože na kuči,nebi bilo ništ čudno:drinkers::axe:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Da , i onda ovi s TV pišu kako su bili u šumi i dovezli drva ..i još snime filmić ...hahahahhh
I onda pred dučanom pričaju kako je bilo za dlaku a kotač je na pazno okrenuo 1/4 kruga i to na asfaltu jer ima nesinhronizirani prijenos.hiih
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=2cXXUL9YhpY[/YT]
A govore kolotečine su bile 3 metra duboke a nisu ni ripne zablatili
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=YkqtcfhiE4A&feature=related[/YT]
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
po savinim slikama, ovakav je njegov teren ko na drugom videu...
u takvoj močvari nema kruha bez ruske tehnike! :)
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
tam 150-ka 6x6 ili 110-ka mislim da to ne bih trebao biti nikakvi problem

ima nekih čak i sa dizalicom za utovar.s obzirom da sam oba kamiona vozio po vrletima makedonije mogu potvrditi da bi za šumarske poslove bili odlični.110ka sa 6000 kubika,a 150ka sa skoro 10.000. snage na pretek.a dijelova ima još ako nešto crkne.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
ameri? prije ruska proizvodnja...
ma samo rusi na ovoj planeti prave ovakva vozila :rolfer: vidite da je benzinac :D

selačić
rusko hoću , sve ostalo je nježno za mene :D
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
samo da se malo izjadam, nemam više drva... mislim da mi se smiješi nova linija:gitarist:... ako bude sreče... cca 150m3:axe::mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ajme svašta, il je tam loš ili ovi nemaju pojma

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=lMA-Ny1VWx8[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh