• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Evo koja slika od jučer kaj se prijatelju desilo, poteglo mu je prikolicu hjarek.
I zval me ak ga mogu dojti pošlepal sa raketom, al nisam mogel kad sam bil u izolaciji.
Al si mislim da bi to raketa odradila samo tak, tj mašlji kašalj je to za raketu. Nazadnje su ju sa gurtama uspeli povleči.














 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,692
Ne bi ju pomaknul ni mm. Mislim da kad na njoj otpojiš zrak da se kočnice blokiraju. A taman da i nisu blokirane nemaš kaj tražit pored nje.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Meni samo nije jasno zašto je nije kod je bila zakačena za njega uzeo dizalicom i iznio na put i tako spriječio rizik da mu je ti sa raketom prekineš na pola.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
E moj Kupljenec, pitanje je dali bi raketa uopče do tog kamiona došla...
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Čekam da zapadne sneg, pa da vidiš kaj raketa sve more i kam iti, i to bez špere, a kaj se kamiona ovoga tiče, mogel ga je i zabrenzat i svezat za bukvu a ja ga sa raketom pošlajsam, i bukvu spuknem. 😉To garantiram.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Čekam da zapadne sneg, pa da vidiš kaj raketa sve more i kam iti, i to bez špere, a kaj se kamiona ovoga tiče, mogel ga je i zabrenzat i svezat za bukvu a ja ga sa raketom pošlajsam, i bukvu spuknem. 😉To garantiram.
Al ga ti moreš drobiti, korona ti je počela nagrizati zdravi razum🤣🤣.
Morali bi dojti svi 539 i 533 koji su ikad spomenuti na forumu da se samo ta prikolica zaveže za njih da ne ode skroz u jarak a da bi ju zvlekli van moraju se pridružiti i svi 542 pa tek onda da probate ju zvleči😂😂😂😂
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Al ga ti moreš drobiti, korona ti je počela nagrizati zdravi razum🤣🤣.
Morali bi dojti svi 539 i 533 koji su ikad spomenuti na forumu da se samo ta prikolica zaveže za njih da ne ode skroz u jarak a da bi ju zvlekli van moraju se pridružiti i svi 542 pa tek onda da probate ju zvleči😂😂😂😂
Kaj dela ljubomora 😉🍺
Trebal si ti isto raketu kupit pa nebi bil tak ljubomoran.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Nije to ljubomora nek iskustvo jer imam ja to doma,bez brige😉.
Prema napred još nekak s ovom prikolicom po blatu al rikverc po blatu rosi je sam sebi previše bez ikakve prikolice🤣
 

Prilozi

  • 20201112_083600.jpg
    20201112_083600.jpg
    58.2 KB · Pregleda: 57

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,623
Prema napred još nekak s ovom prikolicom po blatu al rikverc po blatu rosi je sam sebi previše bez ikakve prikolice🤣
Nisko kvačenje i pomak osovine kotača na prikolici za pol metra unatrag učinilo bi da s punom prikolicom ide u rikverc bolje nego bez nje ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh