• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

TomGun

Aktivni član
Tu od
24 Svi 2019
Poruka
75
Hrast je potkopala voda pa se sam srušio. Komaraca nije bilo jer je bilo prevruće ali obadi su druga priča.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,426
Meni su obadovi mala djeca naspram onih duguljastih sljepića koji lete u vrijeme suše. Oni se direkt zalijeću u usta i glavu i kad oni počnu ja se pokupim i odustanem od šume privremeno.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,524
Ide bez problema. Nema blata skoro nist. Imam klimu i čak i radi 😎. Nisu to suha drva. To su vrhovi hrasta koji su rušeni za tehniku prije 2 mjeseca. To budu suha drva za dve godine… 😁
Prikolica je 9,5 m3 tak da vjerujem da unutra ide oko 8m drva kratko napiljenih.
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Ja sam vozio iz Hrvatske u Sloveniju i nisam imao nista od papira za drva i nitko me nije nista pitao.
 

Najnoviji postovi

Na vrh