• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ja bi možda imal neke drva si dopeljat pa moram provjeriti kak i kaj da me još ne zapreju negde 🤭
Al bum imal i transport opet specijalni iz SLO knama u HR.
 

stjepko

Aktivni član
Tu od
15 Tra 2010
Poruka
225
Vi ste dobri, vozite preko granice bez papira, ja napravio zahtjev za sječu, drugovi iz kantonalne uprave me razvlačili dva mjeseca, ja posjekao jasiku brezu i dva hrasta za ogrijev i ostavio kod panju da izvuče na list, oni napravili prijavu, vidjet ćemo šta će biti dalje. Ove oznake za njih nisu vidljive i dovoljne.
 

Prilozi

  • P10712-182935.jpg
    P10712-182935.jpg
    53.8 KB · Pregleda: 47
  • 4.jpg
    4.jpg
    57.8 KB · Pregleda: 47

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,519
Danas popodne rekreacija. Skoro je kiša omela akciju ali se nisam dal istjerati. Naravno doma je prije odlaska u šumu ispušten plavi dizel i promjenjeni filteri goriva. 😎

061CD563-D705-4198-A4B3-9E9F729AAB56.jpeg
 

Prilozi

  • FFDC57DA-F23D-46A5-9347-102D0F2B0FDC.jpeg
    FFDC57DA-F23D-46A5-9347-102D0F2B0FDC.jpeg
    97.3 KB · Pregleda: 10

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,519
I daljinski za kalač. Iz kabine sve delam. ADF63127-FFB4-4686-86C8-37AC9C0A2C9B.jpeg Jedino još nemrem raspiljavati iz kabine.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,698
Vi ste dobri, vozite preko granice bez papira, ja napravio zahtjev za sječu, drugovi iz kantonalne uprave me razvlačili dva mjeseca, ja posjekao jasiku brezu i dva hrasta za ogrijev i ostavio kod panju da izvuče na list, oni napravili prijavu, vidjet ćemo šta će biti dalje. Ove oznake za njih nisu vidljive i dovoljne.
Napravio si grešku. Ja sam isto tako prošle godine srušio bez njih i onda se sjetio da bi mogao tražiti doznaku😁.
Nazvao sam ih i rekao da mi je netko drugi to srušio i nisam imao problema, još mi je dao doznaku za par komada za koje je rekao da su bolesni i neka si to srušim dok ne propadnu do kraja.
 

stjepko

Aktivni član
Tu od
15 Tra 2010
Poruka
225
Napravio si grešku. Ja sam isto tako prošle godine srušio bez njih i onda se sjetio da bi mogao tražiti doznaku😁.
Nazvao sam ih i rekao da mi je netko drugi to srušio i nisam imao problema, još mi je dao doznaku za par komada za koje je rekao da su bolesni i neka si to srušim dok ne propadnu do kraja.
Napravio sam zahtjev sad ce skoro 3 mjeseca, razvlacili max., idu dotle da kazu da moram razgranicit svoje parcele koje granice sa šumom, ludnica.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,698
Shvatio sam to, no mogao si reći da si bio u šumi i vidio da je netko srušio drva. Ne bi tad vjerojatno dobio prijavu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh