• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

RAKOVICA

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
u leru nije tak jako al kad se vozim punim gasom po cesti dimi ko lokomotiva
Ja mislim da je to voda , ili neka dizna piša ....ulovi malo tog dima pa vidi jet to vodena para ili ishlapljena nafta .hm..može biti i ulje ..ma može biti svašta
 
M

Mariozn

Guest
i ja mislim da je voda zato sto prije nije tak radio dok nisam sipo ovo gorivo sto sam zadnje uzeo,ali onda bi mi drugi traktor dimio ili je rotaciona pumpa osjetljivija na vodu od klipne
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ne voda u gorivu nego voda iz sistema hlađenja .
Kaj ima kavih promjena u hladnjaku , mjehuri dok radi , promjene boje tekućine , fali vode ?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,671
možda ti nafta ne sagori dovoljno pa ti ide u ispuh
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
ni kapi vode ne potrosi
da ga nisi mozda pregrijo skoro pa ti se glava malo odvojila pa prolazi vode il ulja
inace ako je plavi dim onda je ulje a bijeli voda :D
 

Country

Član
Tu od
28 Lis 2010
Poruka
72
Ajme koji ružan traktor:eek:
Znam da kod strojevi izgled nije previše bitan al ove Rakovice me uvijek iznova iznenade kolko su ružne brrrrrr
 

dado 1

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
185
ljudi se sprdaju od pravo dobrog traktora,kojeg možeš uzet za jeftine pare,onda dignu kreditčine,pokupuju vanzemaljske strojeve,pa kad nemogu plačat ajmo na cestu
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Pitanje za moderatore. Zašto je Rakovica svrstana u temu IMT? Valjda zaslužuje da i ona bude odvojena.
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Pitanje za moderatore. Zašto je Rakovica svrstana u temu IMT? Valjda zaslužuje da i ona bude odvojena.

u pravu si, ali to je pitanje za administratore...
Marioooooooo.....
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Po meni nema boljeg traktora da je okretniji i da manje trosi da ne gazi zemlju toliko
istina da je previse grub ali se navikne i "kabrio" je 100 puta bolji zbog buke od diferecijala Moje misljenje :supz:
 
F

farmerLuka

Guest
Rakovica je dobar traktor za lake poslove za prskanje,kultivaciju,sadnju,razbacivanje umjetnog gnoiva,kosenje i sl.A za oranje,tanjuranje teskom tanjuracom to nije za rakovicu.Rakovica bi bila dobra onima sto im je 539 slab za lake poslove.
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Rakovica je dobar traktor za lake poslove za prskanje,kultivaciju,sadnju,razbacivanje umjetnog gnoiva,kosenje i sl.A za oranje,tanjuranje teskom tanjuracom to nije za rakovicu.Rakovica bi bila dobra onima sto im je 539 slab za lake poslove.
ja imam 539 , Rakovicu 65 i odskora Zetora 8540
al posto je ovo tema o rakovici da ne mijenjamo temu !!!!:D
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
i ja imam rakovicu 65 i super je za sve lakse poslove gdje je IMT mali slab a puno je okretnija od 560


 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
a evo slika nase stare rakovice 76
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh