• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rangiranje traktora.

P

pixa93

Guest
ja imam same dorado 70 i jako sam nezadovoljan sa njegovom zavrsnom obradom.raspored brzina je odlican zato sta nema stvari koju taj traktornebi moga izvuc al ostalo katastrofa.barem meni .neznam kak su sdrugi sa tim traktorom.nekak mi se taj dorado nesvida
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Bobo kaže:
ursusc360 kaže:
Na mom Ursusu je bila radilica polomljena ;) ;) ;) ;)

A mom kolegi ovih dana na ursusu 355 otpao komad trube (mislim da je desna u pitanju), otisle SVE brtve poklopaca glave, i protrula mu jedna stublina, pa je rashladna tekucina curila u cilindar. kocnice mu ne rade nikad, iako je stavio sve novo na traktor. Pregrijava se KONSTANTNO i vecinu vremena ga mora po ljetu voziti bez poklopca haube. Od kako su ga kupili pri voznji u rikverc nesto runi i lupa u duferencijalu i ne mogu odgonetnuti sto. Hidraulik slab, iskace iz 4. i 5. brzine, rucka za paljenje kardana nema svoju funkciju, pa se to radi sarafcigerom...


Pa mi jos napisi da je cudno sto ti je radilica pukla...


Mislim ono, koliko para, toliko i muzike.

NHF

Ah...moj niti se grije, niti lupa u rikverc, niti je ikad iskočio iz brzine(vjerovano zato što se po ravnom vozit, kočnice trenutno ne rade ali su radile. Hidraulik može diči prednji kraj u zrak, kardan se normalno uključuje samo što brze-spore nerade, pukla spona...
 
M

Massey4455

Guest
bok dečki....
evo da vam kažem nešt za massey ferguson 4455 zadovoljni smo s njme šta se tiče njega samoga o obavljanja poslova stvarno nema nikakvih problema niti kvarova ali po meni ima dvije mane.
prva mana mu je što puno troši a ima mali rezervar i druga mana mu je što je prelagan,masa praznoga je 3400kg.
pa je mallo problem sa vučnom silom pogotovo dok vuče neku veliku perikolicu dvoosovinku.
a za ostatak traktora samo riječi hvale.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Massey4455 kaže:
bok dečki....
evo da vam kažem nešt za massey ferguson 4455 zadovoljni smo s njme šta se tiče njega samoga o obavljanja poslova stvarno nema nikakvih problema niti kvarova ali po meni ima dvije mane.
prva mana mu je što puno troši a ima mali rezervar i druga mana mu je što je prelagan,masa praznoga je 3400kg.
pa je mallo problem sa vučnom silom pogotovo dok vuče neku veliku perikolicu dvoosovinku.
a za ostatak traktora samo riječi hvale.
bok
Koliko ti potroši u oranju,1 ral?
I sa kojim plugom oreš...?
hvala
 
V

vedo

Guest
Mi imamo IMT 560,i za sad nas dobro služi.Od kvarova je imao kočnice(uobičajeno za njega) koje još uvijek nisu popravljene,neko vrijeme nije mogao da pali na ključ pa je "palio" na šarafciger ali to smo ubzo popravili.Eh da u zadnje vrijeme i akumulator se prazni pa bi ga morali zamjeniti.To su kvarovi u zadnjih desetak godina,traktor je inače 1981 godište. :D
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
Re: Koji je bolji

dugo me kopkalo od koga Deutzi imaju ovakve kabine s blatobranom......kad ono vidim ima je i na Jonnyu ili su to neke univerzalne kabine il je proizvođač radil i za Deutz i JD


Neispravan link obrisan!

Neispravan link obrisan!
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Ovo je Deutz 6806, takav ima i moj susjed s baš takvom kabinom. E da su meni takve prednje gume na TX-u :D
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
ova kabina s blatobranima izgleda puno bolje nego obična td
a i Deutz djeluje nekak moćnije od JD-a
prednje zelene felge :scratch

znaš li možda čije su to kabine ?????
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Felge mi se ne sviđaju, nego širina guma.

Kabine su od jedne firme u Austriji, neznam točno naziv, mislim da Mauser.
 
C

cici82

Guest
Bok svima ja imam belarusa 82. Zadovoljan sam s njim ima oko 5000 radnih sati inace je 96g.
i imt-a 533.
 
S

stjepan1988

Guest
Re:

Bobo kaže:
Stvar ovakva, ja sam pomijesao tebe i lika ZJ sa farmphota...

Ima tem rakovica 120 i ja sam cijelo vrijeme bio pod utiskom da si ti autor, a nisi, nego je gore navedeni "ZJ"

Evo je i slika koja govori 1000 rijeci:
Neispravan link obrisan!

Moje isprike jos jednom...

Ja gledam, meni je lijevi i desni čovac skroz na skroz isti :shock: :scratch :lol: :lol: :lol:
 
Na vrh