• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ranko

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
Pozdrav svima. Kao sto se moze iz prilozenog vidjeti zovem se Ranko, vec duze sam vrijeme na forumu, sad ce skoro 4 godine, ali se jos nikako nisam zvanicno predstavio u temi za to predvidjenoj, neki me vec dosta dobro znaju ali da i to napravimo zvanicno.
Inace moja uza porodica se od poljoprivrede bavi vocarstvom imamo 4 ha vocnjaka i od skora sa kokama nosilicama, a rodjeni stric mi se bavi stocarstvom i ratarstvom. Zivim u Gradisci, a poljoprivredno gazdinstvo nam je u obliznjem selu.

Evo neke od mnogobrojnih slika

Pocet cu sa vocnjacima
Ove su slike vocnjaka iz augusta 2008.godine tada su bili u drugoj godini



Uploaded with ImageShack.us

Ne obracajte paznju da raznjeve i ovo na njima :p


Uploaded with ImageShack.us

Ove su od proljeca 2009.godine


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Ajdared 2009.godina



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Gala 2009.godina


Uploaded with ImageShack.us

Kasna jesen 2009.g.


Uploaded with ImageShack.us
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Vočnjak ti je mrak samo zašto si išao na tak široke redove to je negdje oko 4m koliko mogu procjeniti
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Stvarno lijepe slike.Stvarno je uživancija bit u vočnjaku kad sve sad u prolječe pupa.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
baš je ok,najljepše su ove kruške,koja sorta je to i kako se snalazite sa prodajom:partyman::partyman:,pozdrav
 
B

BAGERISTA

Guest
Ča reč,,,nego ko i svima,,,,,,,,,,,,ljepo pozdrav i dobrodoša...........:partyman: :partyman:,,,stari članu..
Vočnjak i sve oko njega za sve pohvale,,,,a vidim i vočke krcate bile plodovima,,,,......:prayer:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
slike su za 10, a vidi jabuka 2 kile ima jedna, inače dobro došao na forum (nema veze što si na njemu trostruko duže od mene;);))
 
B

BAGERISTA

Guest
A pogotovo ona di se vrte slastice........................:drinkers::drinkers::drinkers:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
A pogotovo ona di se vrte slastice........................:drinkers::drinkers::drinkers:

Barem ima jabuka da se stavi odojku u usta..

Voćnjak je za svaku hvalu!
Jel' to Bos. Gradiška ili u Hrvatskoj? Vidim BiH tablicu na traktoru..

Lijepi pozdrav!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Meni neče otvoriti nijednu sliku, samo one sa ražnjima :partyman:

Pozdrav.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
Hvala svima na pohvalama i dobrodoslici u ekipu predstavljenih forumasa, posto sam do sad bio u ilegali :p

Vočnjak ti je mrak samo zašto si išao na tak široke redove to je negdje oko 4m koliko mogu procjeniti

U krusci redovi jesu 4m a u jabuci su oko 3,5 negdje malo vise, a na sire redove se islo zbog bujne podloge kruske

Stvarno lijepe slike.Stvarno je uživancija bit u vočnjaku kad sve sad u prolječe pupa.
Jeste stvarno je lijepo kad krene vegetacija, kao da se sve budi, a mogu reci da je lijepo i pred berbu kada plodovi dobiju finu boju

baš je ok,najljepše su ove kruške,koja sorta je to i kako se snalazite sa prodajom:partyman::partyman:,pozdrav
Te sto su dvije slike to je Viljamovka, a te sto su crvenkaste to je Santa Marija, a prodaja jabuke ide onako srednje, ali se uspije sve prodati, a kruska ide bez po muke a i cijena je uvijek solidna. Kupci kruske su naj cesce preprodavaci iz Federacije, a jabuka ide raznim kupcima, nesto je islo za Srbiju, Rusiju a i za Konzum se otkupljivalo.

Ča reč,,,nego ko i svima,,,,,,,,,,,,ljepo pozdrav i dobrodoša...........:partyman: :partyman:,,,stari članu..
Vočnjak i sve oko njega za sve pohvale,,,,a vidim i vočke krcate bile plodovima,,,,......:prayer:
Trudimo se da sve bude sto urednije, a i kad pogledam ove slike sam se odusevim kako to sve izgleda.
A plodova je do sad uvijek hvala Bogu bilo dobro, narocito jabuke, a i ove ce godine ako Bog da biti krcate

slike su za 10, a vidi jabuka 2 kile ima jedna, inače dobro došao na forum (nema veze što si na njemu trostruko duže od mene;);))
Trudim se da proberem naj ljepse, posto ih samo vocnjaka imam preko hiljadu

Barem ima jabuka da se stavi odojku u usta..

Voćnjak je za svaku hvalu!
Jel' to Bos. Gradiška ili u Hrvatskoj? Vidim BiH tablicu na traktoru..

Lijepi pozdrav!
Pozdrav.
Ovo je Bos. Gradiska

Meni neče otvoriti nijednu sliku, samo one sa ražnjima

Pozdrav.
Sta ces takav je zivot, nekad hoce nekad nece :partyman:
Probaj sa drugom dioptrijom ;)
 
D

drax

Guest
S puno truda i ljubavi čovjek čuda čini, sve lijepo za vidjeti puno pozdrava.:partyman:
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
S puno truda i ljubavi čovjek čuda čini, sve lijepo za vidjeti puno pozdrava.:partyman:

Pozdrav
Upravo tako, tesko je bilo sta postici ako se neradi s ljubavlju i ulaze puno truda, sto je kod nas bas slucaj :gitarist:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema se ča reč,,,,nego da skidam kapu,,na delu,,,,jer prolilo se znoja,,,,za ovako sredit sve odreda.......:prayer::prayer::prayer:
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
Nema se ča reč,,,,nego da skidam kapu,,na delu,,,,jer prolilo se znoja,,,,za ovako sredit sve odreda.......:prayer::prayer::prayer:

Bome jeste, narocito za ovo okopavanje, tri ili cetiri puta smo sve kopali, i to sami u porodicnoj atmosferi :weedman:
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
Slike mehanizacije

Evo neke slike mehanizacije.
Inace od traktora imamo
Europarda 454 2008.g
IMT 539 2007.g
Steyr 870 1972.g.
i Same Antares 130 1991.g.
i mnogo brojnu drugu mehanizaciju za vocarstvo i ratarstvo, bice poslije i njih slika, da sad nepretrpavam slikama od jednom



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Ova je danas svjeze slikana, stric pravio prohode da moze ici rasipacem


Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast na strojevima,,,,a da ne govorim,,da su svi uredni,,,ko po špagi.....
A i vidim da je tu i mali fergač,,,,,,,,,,,i on je u top stanju..
 
Na vrh