• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

RaznoOstalo vezano za Kubota traktore

igordulic

Član
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
226
To sto su stavili garanciju 3000rc je jako primamljivo ali morate znati da ona vazi samo ako je ovlasceni serviser radi servis,u biti radi ga taj koji vam ga prodao i nije jeftin servis,e sad ko svakkako planira da zove servisere da mu menjaju filter i ulje i to dobro naplate to je vec druga prica.
 

dane

Član
Tu od
29 Lip 2008
Poruka
342
danas sam na jednoj farmi vidio prvi put traktor kubotu 85 ks, moram priznati da sam se oduševio s tim traktorom, a čovjek veli da je kod njega već dvije godine i da je prezadovoljan s njim nije imao nikakvih kvarova dosada.

bio sam ga likao ali me mobitel baš danas počeo nešto zezati tako da se slika izgubila, šteta
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
A šta nudi opremu za tu cijenu?



"Kubota M serije sa kabinom u standardnoj opremi imaju klimu, Grammer zračno sjedalo, 2 radna fara naprijed i 2 straga, 2 para dvoradnih hidrauličnih ventila, zakretne blatobrane itd.
Svi Kubota traktori posjeduju i prednju vuču.
Garancija na M seriju iznosi 3 godine ili 3 000 radnih sati.
"
 
Posljednje uređivanje:

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
to zbog svoje specifične prednje osovine,koja mi se baš i ne sviđa :rolleyess:
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
to zbog svoje specifične prednje osovine,koja mi se baš i ne sviđa :rolleyess:

pa zato i nemas Kubotu od 300ks i 10t tezine, onda taj prednji pogon nema sanse da izdrzi, a na ovih do 100ks i kusur i nekih 5t moze izdrzat ali dobro je na tom prednjem pogonu sto nema kriznih zglovova.
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
nasao, ima ima tier4...

a ova tunirana, hehe
ok ogledala od nekog velikog fendta ili novog actrosa, vide na felgama, i druge sitnice, al ova dodatna cijev? to je samo ukras ili? :D
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Zanimljiviji mi je taj dvobrazni vario plug,nego traktor,takav traktor nije namjenjen za oranje...
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
3 cilindra i 95 ks ako se ne varam....to je drek a ne traktor...:toimonster:

i ja se baš ne slažem s tim velikim downsizing-om ,a li što bi rekao na valtru, ona u n seriji ima 160 ks , 4 cilindra , sisu 4,9 motor.
ili df agrotron , prije nekih 10 godina, 6000 ccm a 200 ks, tako da u
3 cil. nekih 3,0 do 3,2 motor ne bi trebalo biti problem 90 ks.
samo ako je motor dobro napravljen.

novi nh t5 ima 3,9l motor , common rail , ide do nekih 110 ks .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I dalje mi se to ništ ne sviđa, možda za zemlje zapadnog svijeta, ali tu na ova naša "super kvalitetna" goriva to nebude dugo trajalo...bolji stari čisti šestak, barem znaš da jedna dizna ne košta 1000-2000 kn...
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
I dalje mi se to ništ ne sviđa, možda za zemlje zapadnog svijeta, ali tu na ova naša "super kvalitetna" goriva to nebude dugo trajalo...bolji stari čisti šestak, barem znaš da jedna dizna ne košta 1000-2000 kn...

to je jedini problem da,u našem gorivu... nažalost
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
što se dalje sve proizvodi meni se to sve manje sviđa, više ni komad lime ne možeš nać ni na autu, traktoru,kamionu, ma na ničem sve plastika i onda vele prevladali kinezi i moraju.
istina da je naše gorivo doslovno smeće, ali i kod motora se danas gleda samo na normu, iz 3 cilindra za nekoliko godina će izvlačit 150ks i težina će mu bit 4T na 150ks, pa ti onda stavljaj utege na njega, to je za mene sve sr.nje
Nema do šestaka bez turba, 100ks i preko 5T i tome ne trebaju utezi, i ne vrti se u oranju u mjestu ako nema 2T utega na sebi, takvima ni gorivo nije smetalo, "skoro si u njega mogao ulit ulje iz friteze i radio bi". Npr Fiat f100 i još starija seriaj 980DT John deere i mnogi ostali.

Danas je sve postalo samo da prodamo, da se to raspane za 5 godina i da se opet kupuje, a netko masno na tim gov.ima zarađuje, nema više kvalitete u ničemu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh