• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

RaznoOstalo vezano za Kubota traktore

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ostalo vezano za Kubota traktore, ako nije vezano za neku od tema.
 
B

branko

Guest
ja sam vidio dvije u technik centru u wildonu (graz) m 920 i m 820 , na izgled traktor izgleda fenomenalno, a i cijena im je bila super povoljna, sjecam se cijene za m 820, 1996g. 8900 €, imala cca 3000 rs, samo neznam kako bi bilo s dijelovima. sto se tice izrade imam negdje jedan pdf gdje napravljena usporedba s ostalim traktorima u klasi i po svemu je ona bila ispred (dvostruka lamela u ulju, ehr, klima reverser itd..). jos nam je bilo najcudnije to sto su neke one male kubote (komunalni traktorici) bile dosta skuplje od te velike.
 
B

Bobo

Guest
Za one koji znaju engleski, jedan mini test kubote M125X...

http://www.youtube.com/watch?v=5zXeYY7qr4k

Za one koji ne znaju: Sve je obicno, vise manje, no jedina zamjerka je nedostatak mijesta za noge/bedra/koljena...

Orali su sa 4-braznim plugom i kazu da bi u onoj zemlji traktor isao i sa 5 brazdi.

Pohvala ide na kut skretanja, koji cini traktor dosta okretnim. Test vozac je rekao da se cesto puta zaboravi, pa je u okretanju na kraju njive prerano ulazio u brazdu ;)
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Izgleda OK. Jedino me muči to što je malo mjesta za noge buduči da sam ja visok 186cm.
 
T

tomonh

Guest
Kubota

Danas sam bio na prezentaciji kubote,samo kaj je zajebavala kiša,
Ima garanciju 3000rs. od 60-128ks
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: Kubota

tomonh kaže:
Danas sam bio na prezentaciji kubote,samo kaj je zajebavala kiša,
Ima garanciju 3000rs. od 60-128ks
blago nama
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Re: Kubota

puknuti kaže:
tomonh kaže:
Danas sam bio na prezentaciji kubote,samo kaj je zajebavala kiša,
Ima garanciju 3000rs. od 60-128ks
blago nama


a cijene?
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Re: Kubota

MatijaKrizanicMF35 kaže:
pa ne čini mi se ni skup baš

pa ne čini mi se niti jeftino :scratch
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Što mislite o ovom modelu kubote?
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=ZBydjWsVkyg[/YT]
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
I meni se sviđa.
Nemam pojma koliko dođe,dali se možda netko raspitivao u Gudovcu?
 

Jaga

Član
Tu od
28 Velj 2009
Poruka
330
Kubota bx 2350

Jel ima netko ovakav traktorčić? Bilo bi zgodno kad bi ga mogao vidjeti u radu?
 

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
Slike s proljetnog sajma .








Mislim da slike govore 1000 riječi savršen traktor za voćarstvo cijena 30000 eura+PDV
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Evo malo njuškam po forumu, pa nadjoh i ovu temu.Sada na sajmu u N.Sadu sam imao priliku da sedim u traktoru Kubota,neznam tačno oznaku ima 70 Ks.Ljudi to je fantazija,svaka čast Japancima.
Završna obrada, komfor,preglednost ,volan podesiv,servo u mestu okrećeš jednim prstom, vazdušno sedište, klima,muzika.Za 10-ku .....a motor radi kao sat.Tiši od mog Forda.
Garancija 3 godine ili 3000 radnih sati!!!
Cena 36 000 eura sa PDV-om
 

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
EEE kolega znam kako ti je pa to su japanci a s njima se sve zna kako mora biti,nažalost nisam još dobio na lottu:madmana:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Pričao sam na sajmu sa čovekom koji ima dve Kubote,90 i 130 ks, sada kupuje još jednog od 60 ks.Kaže da više ništa drugo u njegovo dvorište ne ulazi.Obradjuje oko 150 ha zemlje i za protekle dve godine imao je samo jedan kvar .Na "velikom", otišla dizna,sa obzirom na kvalitet goriva u Srbiji to se i ne može računati kao kvar,jer kako kaže sa tim traktorom ore, tanjira i radi drljačama i setvospremačem.Sve "laki" poslovi!!
Što se tiče loto-a, čim dobijem kupujem 2 komada:lol::lol:
 
Na vrh