• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Registracija nove prikolice za traktor neuspjela

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,699
Postavio sam im Pitanje dali se moze registrirati u hr i sve je bilo ok,samo valjda od ove nove god je neki drugi zakon izasao.prikolice su oglasavane i kod nas na njuškalu,proizvode se u Europi tako da nema smisla da se i prodaju na ovom tržištu ako nisu za isto,izgleda da je samo zakon u pitanju .
Cal sam pitao da ju regam pod samogradnju,pa ni to ne prolazi-tako mj je rečeno putem telefona
Bilo bi dobro da imaš negdje pisani trag, gdje kažu da se prikolica može registrirati.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Takvu istu prikolicu je kupil jedan čovjek iz Zaboka oko nove godine, isto ju nije mogel regat, nakon par dana su mu došli neki papiri iz Slovenije kaj mu nisu odma dali jer nisu znali da treba kod nas, a nama treba baš za registraciju, a kod njih ne jer oni ju netebaju registrirat.
 

boris sl

Novi član
Tu od
18 Velj 2023
Poruka
9
Dns sam se ponovno cuo sa njima pa sam im mailo sve dokumente od prikolice,pa sad čekam da vidimo jel se sta moze
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Na vrh