• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rotacione kosilice za male traktore

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
a ja tvrdim da je nosi i kosi bez problema.ko nije vidio nemože tvrditi suprotno.nema ono komšija ima ovo pa ima ono,radi se o gore spomenutoj kombinaciji u koju sam se uvjerio da ide i nema tu više komentara,šta sad raspravljati o tome može ili nemože,probajte pa se uvjerite a ne samo rekla kazala.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
Može ali je van granica normalne upotrebe , ja sam kosio sa bubnjastom 165 i nimalo nije prijatno , kosi ona , ide bez problema ali moraš debeloooo da misliš kada je podižeš i kako se ponašaš sa njome
Dva ogromna nedostatka su da je nesmiješ podići (ni slučajno) ako ti je traktor naget na desnu stranu , takodje veliki problem je kositi uz brdo ako je mali nagib na desno , jednostavno ti zabacuje prednje točkove u nepokošeno , ne pomaže ni blokada ni kočnica
Isto tako , nimalo nije prijatna za nositi (transportni položaj) uz brdo , sve je to ''na žilet''
Sa 4 diska je mnogo ''prijatnije'' za raditi , daleko daleko lakša u svim pozicijama
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
nećemo se sad svađati, ali ta kosa nije za taj traktor i gotovo, vidio sam ja i IMT da s tom kosi i to na ravnom, ali to nije za njega i gotovo, bar ne kod mene.
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
nećemo se sad svađati, ali ta kosa nije za taj traktor i gotovo, vidio sam ja i IMT da s tom kosi i to na ravnom, ali to nije za njega i gotovo, bar ne kod mene.
potpuno se slažem...
...ja imam SIP-ovu 135 i malom ferku je taman...čak dok skidam zob koja hoće biti visoka skoro ko i traktor puna mu je kapa ili nedaj bože da su noževi malo tupi u jačoj livadi:madmana::madmana:
...a i za nositi mu je sasvim dosta,pogotovo dok se dobro zgrije,pumpa lupa u njemu ko blesava:lol:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
nema svađe,ja nisam vozio taj traktor sa kosom,momci su došli sa njim i sa kosom,pokosili i otišli i kako sam vidio tako vam pišem,išlo je.ali kako je traktoru bilo i onom u njemu neznam.nije ni bitno ako šta ode to je njihov slučaj
 

Aaaaa_12345

Novi član
Tu od
28 Tra 2021
Poruka
1
Pozdrav svima forumašima!
Da li je iko imao iskustva sa BCS 404? Kačio bih je na IMT 539 i većina zemljišta je brdsko. Da li je može nositi, i kakva je dostupnost dijelova za njih generalno?
 

Najnoviji postovi

Na vrh