• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Roto kosa kuhn gmd 500

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
143
Bok dečki zanima je li neko zna gdje mogu naći zupčanike za nju ,a da nije poljonova,može i u vani ako,neko zna slučajno,hvala
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Jakopić. Jesi pitao u poljonovi koliko dodu djelovi?
 

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
143
Ma jesam ali ništa od njih,a u poljonovi dođu djelovi 1050 eura:)
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Pokusi tu.
Imaju prodavnicu i u Novom mestu. Možda bi bilo bar nešto jeftinije. Ako se radi o više manjih djelova, možeš stavit na više računa i prenijeti bez HR carine i dobiti povrat SLO PDV.
 

anđelko

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
172
Probajte nazvati tipa na ovaj broj 0989251105. Tip uvozi rabljene strojeve i ima takav greben za dijelove.
 

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
143
Hvala anđelko na informaciji al kosa je reparirana još u 6mj odmah poslje kvara.
 

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
143
Taj luksuz me koštao 1000e ,mjenjao sam 5 zupčanika i par komada ležajeva :O
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Ja sam prodao sa 4 diska,a jesam se zajebao,i to cjelu pretresenu sa svim novim lezajevima. I kupio GMD500, rosta ko vrag kad kosi,a i ulje mi slini na jednom mjestu dolje na posudi,i reduktor sam raskopo i lezajeve vec promjenio,mislim da sam se zajebao al sta sad.
Nemislim da sam se zajebo sto sam kupio ovu vec zato sto sam onu dao dosta jeftino,bolje da sam je ostavio pa imao u rezervi.
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Ivica imam jednu molbu,daj mi reci ili poslikaj sistem spananja remenja,nikako mi nije jasno da je kuhn jedina kosa sa mehanickim spananjem znaci bez spanera.
Ako ih nestegnes neide a ako ih pretegnes neproklizu kad trebaju i zdrobe reduktor.
Po meni jako lose izvedeno bez spanera,po tome su mogli i lanac stavit,jedna velika mana.
 

Najnoviji postovi

Na vrh