• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ručno košenje,iskustva i alati

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
Moguće, tu kod nas je sajam petkom i par puta sam uzeo godišnji baš iz tog razloga ali ništa nisam našao. Možda i odem do Slunja...
A sajam u Benkovcu?
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,194
A mozda samo preko grane Kladusa i/ili Bihać?
Ajd molim te kad nadjes gdje ima takvih pravih kosa podjeli s nama (i ja bih trebao uskoro jos jednu)
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
585
Sajam u Benkovcu 0 bodova, bio sam na zadnjem (nakon jako dugo vremena), bilo je kovanog alata na više štandova, ali sve je od 2 kovačke radnje iz Trogira, kosa nisam vidio nigdje,niti staru zahrđalu kod prodavača starog alata. Kupio kosište (da se nađe) i jednu jedinu grivnu koja je bila na pazaru.

Kakve su Slovenske, Tovarna kos in srpov?
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,350
Moj otac je početkom 70 zabvio dve švedske kose. Na grivni je bio žig silver sweden ili tako nesto nijedna kovanica im nije bila ni blizu.
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
725
Koliko inace kostaju kovane kose? Mislim da Tovarna kos iz Slovenije isto samo stanca na presi. Malo je kupaca koji bi platili rucno kovanu kosu. Bit ce i manje kroz kakvih 50 godina.
 

dario669

Novi član
Premium
Tu od
24 Velj 2016
Poruka
10
Koliko inace kostaju kovane kose? Mislim da Tovarna kos iz Slovenije isto samo stanca na presi. Malo je kupaca koji bi platili rucno kovanu kosu. Bit ce i manje kroz kakvih 50 godina.
Ako je za vjerovati i za ovu piše dolje u opisu da je ručno kovana :D

 

Najnoviji postovi

Na vrh