• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SAJAM Fieragricola - VERONA

mario

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,043
Dal je bio tko tamo? Dal je veći od Bologne?
Ako bude sve ok onda ću ja i moj razred tamo otiči. :D :D

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ja sam bio na sajmu u veroni, sajam je ogroman, bio sam sa srednjom školom , to je bilo ima već sad dost godina.
sajam je super, ima mehanizacije , stoke, aukcije razne, tam sam vidio nerasta skoro ko manji bik je bio.
strojevi odključani, ljubaznost, sve ti pokažu, na razini je.
u veroni ima fest stvari za vidjet, tamo je kuča gdje je julia bila na balkonu, uglavnom romeo i julia, velika arena, ima svega.
meni je taj sajam bio super, isplati se otići

M

matija

Guest
evo vidim po netu da i turističke agencije nude aranžmane za put na sajam

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
alen28 kaže:
Nisam nikada bio vani na nekom sajmu samo na ovim domačima... Ako je tako kako kažeš stvarno se isplati otiči jer tu kod nas nemožeš uči u traktore i kombajne kao da su zlatni!
ja sam bio u veroni, grazu i budimpešti, ovaj u veroni je fakat ogroman, mislim da nisam pol prešao u cjeli dan, noge su mi otpale, naverao sam se po johan dereima kombajnima , maseyima ,ma čudesa.
u bolonji je sam mehanizacija a u veroni sve grane poljoprivrede, doma sam nosio prospekata sigurno za 30 kila težine.
u veroni dok sam ja bio svi strojevi su bili u ogromnim hangarima , sve se blješti bolje neg na auto sajmovima.
pijača i hrana su bili povoljni.
uglavnom u ljepom sječanju mi je to ostalo.
ps oni puštaju u strojeve jer ipak ste potencijalni kupac i kultura ponašanja je drugačija vani nego kod nas, uzmite primjer zašto kod nas rulja divlja s autima a čim pređu granicu odma voze po propisima :?: :!: :?: ipak ako se svi kulturno ponašaju nema razloga zašto ne bi netko sjeo u kombajna pa makar mu to bio jedini doticaj s poljoprivredom bio, još se kod nas mora puno stvari mjenjat.
sajam je super svatko to treba vidjet, kako se prezentira kompletna poljoprivreda na razini dostojna milijunaša a ne samo seljaka

R

ROKI

Guest
Bio sam dva puta i stvarno je super sajam. I izgleda da ću i sada ići. :D

mario

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,043
Ja ću bacit par slika.
Inače super sajam, zamjerka je ta što nije bilo dosta traktora- SDF grupacija, Agco...

mario

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,043
slike

Ovo sam ja :D :D

ČLANAK IZ VEČERNJEG LISTA
Ja sam na kombajnu :D :D

M

matija

Guest
mario bio si i u mlijekarskom na ljeto ako se ne varam :scratch

mario

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,043
matija kaže:
mario bio si i u mlijekarskom na ljeto ako se ne varam :scratch
Da, bio sam.

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
15,180
Vidim, Landini dijelio šešire :lol: :lol: (ili si ga platil 2€ :?: )

mario

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,043
ZJ kaže:
Vidim, Landini dijelio šešire :lol: :lol: (ili si ga platil 2€ :?: )
Hehe, nije dijelio, platio sam ga 1.5 eura :D :D :twisted:

Najnoviji postovi

Na vrh