• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SAJAM Fieragricola - VERONA

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Dal je bio tko tamo? Dal je veći od Bologne?
Ako bude sve ok onda ću ja i moj razred tamo otiči. :D :D
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ja sam bio na sajmu u veroni, sajam je ogroman, bio sam sa srednjom školom , to je bilo ima već sad dost godina.
sajam je super, ima mehanizacije , stoke, aukcije razne, tam sam vidio nerasta skoro ko manji bik je bio.
strojevi odključani, ljubaznost, sve ti pokažu, na razini je.
u veroni ima fest stvari za vidjet, tamo je kuča gdje je julia bila na balkonu, uglavnom romeo i julia, velika arena, ima svega.
meni je taj sajam bio super, isplati se otići
 
M

matija

Guest
evo vidim po netu da i turističke agencije nude aranžmane za put na sajam
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
alen28 kaže:
Nisam nikada bio vani na nekom sajmu samo na ovim domačima... Ako je tako kako kažeš stvarno se isplati otiči jer tu kod nas nemožeš uči u traktore i kombajne kao da su zlatni!

ja sam bio u veroni, grazu i budimpešti, ovaj u veroni je fakat ogroman, mislim da nisam pol prešao u cjeli dan, noge su mi otpale, naverao sam se po johan dereima kombajnima , maseyima ,ma čudesa.
u bolonji je sam mehanizacija a u veroni sve grane poljoprivrede, doma sam nosio prospekata sigurno za 30 kila težine.
u veroni dok sam ja bio svi strojevi su bili u ogromnim hangarima , sve se blješti bolje neg na auto sajmovima.
pijača i hrana su bili povoljni.
uglavnom u ljepom sječanju mi je to ostalo.
ps oni puštaju u strojeve jer ipak ste potencijalni kupac i kultura ponašanja je drugačija vani nego kod nas, uzmite primjer zašto kod nas rulja divlja s autima a čim pređu granicu odma voze po propisima :?: :!: :?: ipak ako se svi kulturno ponašaju nema razloga zašto ne bi netko sjeo u kombajna pa makar mu to bio jedini doticaj s poljoprivredom bio, još se kod nas mora puno stvari mjenjat.
sajam je super svatko to treba vidjet, kako se prezentira kompletna poljoprivreda na razini dostojna milijunaša a ne samo seljaka
 
R

ROKI

Guest
Bio sam dva puta i stvarno je super sajam. I izgleda da ću i sada ići. :D
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
I još se čeka na silne slike od naših delegata...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ja ću bacit par slika.
Inače super sajam, zamjerka je ta što nije bilo dosta traktora- SDF grupacija, Agco...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
slike
Obrisan neispravan link.
Ovo sam ja :D :D
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

ČLANAK IZ VEČERNJEG LISTA
Ja sam na kombajnu :D :D
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
M

matija

Guest
mario bio si i u mlijekarskom na ljeto ako se ne varam :scratch
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Vidim, Landini dijelio šešire :lol: :lol: (ili si ga platil 2€ :?: )
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
ZJ kaže:
Vidim, Landini dijelio šešire :lol: :lol: (ili si ga platil 2€ :?: )

Hehe, nije dijelio, platio sam ga 1.5 eura :D :D :twisted:
 

Najnoviji postovi

Na vrh