• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam GUDOVAC 2010

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
G

GROF

Guest
Meni je sajam bio najbolji do sada, nekako opušteno sam odradio te dane, slavio rođendan cijeli vikend (poslije sajma, jasno)...

Drago mi je što ste se pojavili kod nas u velikom broju (i što je Grof napon dobio nešto obećano, a ostatak će poštom :) )

Pozdrav svima!

., lipi pozdrav dragi moj svite!

., prijatelju Arijan!., fala ti doneba na svemu., od dobroga društva, čašćenja, dara!., a kakosi i sam napisal ovaj drugi del će doć poštom?!., ali kako i sam znaš da sam ja u Liki - Jezerani!!!., iako je prva pošta pred 100 i malo godin bila baš u moji Jezerani!!!., evo doživili smo i to da nam poštu nosi lisica., a nekada zna i vuk donest., pa ipak je vo 21. vek!., ča ne?., samo dragoga Boga! molimo da kom mukom pošta nezavrši kod medvida., mislim da je medvid ide nosti!., ma moj narode bilo bi i vrat na kući razvaljeni!...:|., bitno da si ti poslal ostatak DARA!., doće ON!!!., aj Bog!., vidimo se u pondiljak na kafici kodtebe!!!...

., po treći put pitam forumski svit i narod???!., NARODE!., imali ki broj od našega forumaša Bogeca!., aj Bogec!., ako vo čitaš javi se meni grofu trebam te!!!

Bog!., čitamo se ...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh