• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam GUDOVAC 2010

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Gudovački sajam ti je svake godine u proljeće (ožujak mjesec) i jesenski (rujan mjesec), a da se ne otvaraju dvije teme bez veze, tema se zove Gudovac 2010

Ok hvala ti .. nisam znao da ima i jesenski ....
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
Bio na sajmu, malo se prošetao, malo pregledao ono što me zanimalo, našao se sa Bobom, Šananom, i Čika Matom(ako sam dobro zapamtio), te je i Bole naletio... uglavnom, nahodao sam se jer smo parkirali oko 2 km od sajma, pa onda po sajmu... Malo sam razočaran jer nije bio McCormicka... :( a slika nemam...
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ja sam razočaran što nije bilo case-a,steyr-a,landini-a...

A slika od jučer imam puno!
Ali nikako ih nemogu uplodat,nešto me hebe imageshack!
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
Kako nije bilo Landinija, vidio sam ih i Euromakinin šator pored, samo nisam otišao do njih.
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
Ili je to bio LS traktor,ili sam ja zaista čorav!

e vidiš, sad ni ja nisam više siguran, gledao sam ih izdaleka, tak da nisam 100% siguran da su bili, mogli su biti i LS traktori, ali po obliku kabine i veličini, prije bi rekao da su Landini.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
I kakav je dojam?
Ja sam i sjedio u njoj,i mogu ti reč da me se poprilično dojmila.
Cijena joj je 19 000€ + PDV sa poprilično opreme.

A 90-tka mi je isto zakon,jako mi se sviđa,sa cijenom od 25 000€ + PDV,sa isto poprilično opreme,sa mogučnosti ugradnje EHR-a 1 000€ i klime 1 000€.
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
meni se isto dopada, možda da stave malo šire prve gume,inače unutra su sve sitnice na mjestu kaj sam i očekival jer vozim koreanske aute več 10g
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
evo vam taj ls 90 sa sajma

dsc00925a.jpg
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
kakva gužva, gdje, na kojem sajmu???????????????????????????????

ajme krepat ču od smijeha, samo vip mjesta za parking :)
treba se snaći, bu hahahhahahaha

da bilo je podosta članova na sajmu, bobo and company su bili na doručku kod mene, sve u svemu da me nisu opsjedale oboževateljice i obožavatelji čak bi nešto i vidio, a ovako sam se bar nagrlio i naljubio žena

:)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,765
kakva gužva, gdje, na kojem sajmu???????????????????????????????

ajme krepat ču od smijeha, samo vip mjesta za parking :)
treba se snaći, bu hahahhahahaha

da bilo je podosta članova na sajmu, bobo and company su bili na doručku kod mene, sve u svemu da me nisu opsjedale oboževateljice i obožavatelji čak bi nešto i vidio, a ovako sam se bar nagrlio i naljubio žena

:)

Znači, bilo je i zanimljivih izložaka :D
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
o da ZJ bilo je vrlo mladih i atraktivnih izložaka sa full opremom, tak da nisam od poljoprivrednog dijela niš vidio na sajmu, al se ni ne bunim, hehe
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
kakva gužva, gdje, na kojem sajmu???????????????????????????????

ajme krepat ču od smijeha, samo vip mjesta za parking :)
treba se snaći, bu hahahhahahaha


:)



Bogec kako god ti izigravaš VIP gosta i sl.., ali Arijan ti je ipak prodal foru sa autogramom...:finga::finga::finga::finga:

Uglavnom bilo je dosta forumaša, ipak je sastanak ispal na
Hittnerovom štadnu, a ne kod DF...
bilo je dosta ekeipe sa foruma bobo, bogec, ŠANANA, puknuti, iyzo, ddalibor
nadam se da sam sve dobro napisao nikove,
one koje nisam naveo neka se ne ljute i neka se sami pribroje... ;)
 
Posljednje uređivanje:

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
zbalija kaj si slikao žene na sajmu, hehehhehehehe

gle nije arijan prodao foru, već kad bude jednog dana on bio slavan ja ču se moći pohvalit da imam autogram iz njegovih mladih dana i to bude vrijedilo bar jedne drljače četverokrilne, hehehhehehehhehehehe

jebemu čak jedna slika sa sajma, bormeš ko nije bio na sajmu ni na forumu nebu nikaj vidio

ja bi te sve usb kablove na kompićima složio tako da se ne daju izvadit van, hehe
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
zbalija kaj si slikao žene na sajmu, hehehhehehehe

gle nije arijan prodao foru, već kad bude jednog dana on bio slavan ja ču se moći pohvalit da imam autogram iz njegovih mladih dana i to bude vrijedilo bar jedne drljače četverokrilne, hehehhehehehhehehehe

jebemu čak jedna slika sa sajma, bormeš ko nije bio na sajmu ni na forumu nebu nikaj vidio

ja bi te sve usb kablove na kompićima složio tako da se ne daju izvadit van, hehe

a glej nisi baš moral se povedati, ali ako se dobro sjenčam ima sigurno oko 20-tak slika u letu :D

A čuj za ovo imaš prav možda se i bude dalo unovčiti, za jedno 20-30 godina, samo smo ga zaboravili pitati, e je i tu foru prodao i našoj premjerki, kad još već ključe nije uspio dati....

slike budu sutra ili prekosutra navečer, ako ne idem kupiti drugi USB i toga budem zaljepil za konp... :rolfer:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh