• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam GUDOVAC 2010

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
zasad još bude u dvorištu još jedno duže vrijeme,
ali za budućnost nikad ne znaš možda ako se ukaže prilika
zake ne neke novog i malo boljeg ;)
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Mrk kaže:
Ja bio u subotu, prošetao kraj DF u 13,05 h, ali nisam nikoga primijetio od naših.
Eto i mojih slikica:

[/img]

Bio sam ja i član JD 4755(imao je prsluk od foruma na sebi).
 
B

Bobo

Guest
Mi smo stajali BAR pola sata tamo i razglabali. Tek kasnije je puknuti dosao do nas, i rekao da je ekipa bila kod hittnera na standu, pa su osli na primin stand. Ocito totalno zaboravili za sastanak... Sram ih moze biti.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
21yes kaže:
Uh, uh dobra, svaka čast kolega zbalija i hvala na ovoj ljepoti... :D
1000378o1.jpg


svaka cas na ovoj "pozadini" ja znam cime bim je "zakacio"
a sad nadam se da se doticna gospogica nece uvrijediti
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
kikic MF kaže:
ja sam bio u subotu nažalost poslje 2 sata :( kao što rekoh nešto će me spriječiti i došao do df al nije bilo nikog. samo da kažem mali imt 2050 cijena je bila 156 000 kuna dok je sonalika 90 ks bila 136 000. da kupujem uzeo bi sonaliku 90 ks s utovarivačem i bio bi miran za nekih 176 000 kuna kako mi je i trgovac rekao s tim da je klima opcija kod sonalike što me jako iznenadilo. ako to krene nekam mislim da če sonalika u moje dvorište i duplo bolji izbor nego neki kinez. motor je kako su rekli zetorov s nekim preinakama i turbom a za mjenjač nema straha jer svi rezervni djelovi su osigurani i u rangu s rusovim djelovima koštaju što će reči bagatela.

inače sve u svemu sajam je jako podbacio kako je bio inače


neznam dali si primijeto da su cijene kod Sonalike bile + PDV a kod IMT-a sa PDV-om!!
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
marko93 kaže:
SASTANAK JE DOGOVOREN..

DF ŠTAND PETAK,SUBOTA,NEDJELJA U 13 SATI KOD KOMBAJNA..

na zalost nisam procitao ovaj post na vrijeme
a i nisam vidio niti jedan kombain na sajmu!
 
B

Bobo

Guest
Svake godine je bio kombajn, pa se zato i ovaj puta napisalo tako... Inace, ako vidis sacicu "entuzijasta" kako se prepiru jel bolji IMT il Torpedo, ne mozes puno promasiti... Svaki puta je Ta tema bila na tapeti, pa tako i ovaj put ;)
 
S

skolan93

Guest
jel itko kupio što na sajmu
ja sam kupio cisternu od 12000 l i danas mi je stigla

cisterna1.jpg


cisterna2.jpg
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Bobo kaže:
Nisu svi restorani zatvoreni nedjeljom u Bj... Mi osli na pizzu poslije sajma i najeli se kao ljudi...

onaj 577 ima prednju vucu od Brene i samim time je to preporodjen traktor. 180 000 je cjena bila s PDVom i ne znam sto da ti kazem za njega... meni se svidja, jako jako puno, i da znam da ce kapitalna za njega sjest u redu, ne bih ga se pojao kupiti... Prije je kostao 156 000Kn, ali ne nova linija, tako da je to ta cijena.


mislim da je taj traktor za tu cijeno najbolja kupnja na sajmu (nazalost nisu svi traktori imali izlozene cijene i nisu svi izlagaci imali uljudne "komercijaliste") jedino su u IMT-u trebali nekako drukcije rijesiti komande hidraulike nego putem saili hm... izgleda dosta nespretno
i slazem se jako puno je traktora bilo zatvoreno!
Na jesenskom ili druge godine budem se dogovorio da se nadjemo sa "ekipom" jer sa ovima koima sam dosao ove godine nista nisi mogao pogledati u detalje pa na kraju nismo niti uspijeli pronaci stand od Zetora :evil:

u globali se vidjelo jako lose napravljenih stavri (prikolica jednoosovinska na standu od sekre na dolnjem ulazu užasna ) i slicno onaj MF 245 od Jurvala pa da je 54 000 sa PDV-om mozda bi razmislija ali ovako,
i ti Sonalike neznam
dali ste primijetili da se na "Jonnia" montira prednji difrencial iz kine! .....
nisam bio u Gudovcu vec 4-5 godina prije sam bio 3-4 puta
bio sa ma sajmu u Veroni u Bologni .... iskreno sam razocaran
bilo bi lijepo da su cijene prikaza i da postoi neki sajamski popust (opcenito je bio 5% max 10%)
opcenito za ljude koji se na bave profesionalno ili poluprofesionalno nije bilo nista za kupiti
 
B

Bobo

Guest
Dosta traktora ima komande hidraulike preko sajli, bas zato jer razvodnik smeta u kabini...

Meni se taj 577 PRESVIDJA i kupio bih ga prije nego duplo jaceg rusa ili sonaliku ili nesto iz tog ranga. Jedino bi me MOZDA YTO 80ks odgovorio od ove "sedmice" ali i to je veliko MOZDA...
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
skolan93 kaže:
jel itko kupio što na sajmu
ja sam kupio cisternu od 12000 l i danas mi je stigla

p3172192.th.jpg


p3172191.th.jpg


12 mubika! svaka cast
ja u komunalnom poduzecu vozim kamion sa 8 kubika i nije malen! :D

kolika dodje cijena????
 
S

skolan93

Guest
12 mubika! svaka cast
ja u komunalnom poduzecu vozim kamion sa 8 kubika i nije malen! :D

kolika dodje cijena????[/quote]

ogromna je ima 4,5t prazna sa gibljivim tandemom
cijena je otprilike 135000 kn (nisam siguran ali je tu negdje),dobili smo 15% popusta jer ju nisu mogli prodat
svi trgovci kažu da nisu prodali skoro ništa
jedino sam vidio da si je netko kupio amazone rasipač umjetnog gonojiva

jel možda netko zna koliko zemlje radi čovjek koji je kupio fendtove
 

Zlatko123

Član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
202
Radi mislim da oko 800ha...on je kupio 3 komada a to sve bi mogo obaviti sa jednim ali covjek oce pokazati da ima novaca pa si je kupio kojeg fenda vise .....:)
 
S

skolan93

Guest
Zlatko123 kaže:
Radi mislim da oko 800ha...on je kupio 3 komada a to sve bi mogo obaviti sa jednim ali covjek oce pokazati da ima novaca pa si je kupio kojeg fenda vise .....:
samo malo ako radi 800 ha odakle mu novci za 3 fendta,znači kupio je 3 a ne 2 :?:
čim se bavi
kolko znam ima claas leksion 600 i onog claasa od 350ks
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Evo ja sam danas prolazio pokraj tog čovjeka što je kupio ta 3 Fendta i vidio da ima novog TUCANA u dvorištu,ili izgleda kao nov,ali nije stariji od 3 godine sigurno!!!
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
skolan93 kaže:
12 mubika! svaka cast
ja u komunalnom poduzecu vozim kamion sa 8 kubika i nije malen! :D

kolika dodje cijena????

ogromna je ima 4,5t prazna sa gibljivim tandemom
cijena je otprilike 135000 kn (nisam siguran ali je tu negdje),dobili smo 15% popusta jer ju nisu mogli prodat
svi trgovci kažu da nisu prodali skoro ništa
jedino sam vidio da si je netko kupio amazone rasipač umjetnog gonojiva

jel možda netko zna koliko zemlje radi čovjek koji je kupio fendtove[/quote]

mislis sa njome raditi usluzno ili je samo za tebe, i cime to vuceš??
 
S

skolan93

Guest
mislis sa njome raditi usluzno ili je samo za tebe, i cime to vuceš??

s njom ću radit samo za sebe jer u mom kraju ima malo ljudi koji se bave poljoprivredom profesionalna ali su mi oni predaleko,a i njima takva usluga ne treba

vučem ju sa DF-om 180ks
 

Zlatko123

Član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
202
A taj covjek ti ima silose pa otkupljuje žito i sve,a ima jos i svoj hotel u garesnici na kojem isto jako jako masno zarađuje tako da se nemora brinuti za novce..xD.....a onog classa traktor vise nema mjenjo je njega i još jednog johna za te fendtove....
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh