• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam GUDOVAC 2010

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
V

vinko

Guest
vjerojatno nije primjereno, ali evo nekih lokalnih tračeva.
hrastovac je bio njemačko selo, nakon rata švabe su protjerane a u njihove kuće kolonizirana sirotinja iz zagorja. jedan od tih zagoraca je tamo negdje 50-ih, 60-ih, krenuo u nagli uspon tako što je ćaći ukrao konje i kupio traktor ;)
i gospodarstvo se lijepo razvijalo, sve do jednog požara u kojem su ostali skoro bez svega. onda im je mjesni odbor, "šira društvena zajednica" kao pomogla, možete u državnoj šumi posjeći građu za obnovu. snalažljivi mangup je posjekao jedno deset puta više, višak prodao, a kad je trebalo ići u zatvor odlučio se na i danas često korištenu taktiku. samo onda nije bilo dovoljno pisati žalbe već se moralo praviti djecu ( kao hranitelj obitelji nije mogao u zatvor)
i sve je otišlo u zastaru.... :mrgreen:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Za sve one koji planiraju posjetiti jesenski sajam u Gudovac,
podsjećam sajam je 10 - 11 - 12 rujna, dakle ovaj vikend.
 
B

Bobo

Guest
E, ja totalno zaboravio napisati na forum...

DAKLE, dolazim u NEDJELJU, okupljanje neka bude na dobro poznatom mijestu, DEUTZ-FAHR stand u 13:00 pa tko dodje, tko ne, poslikajte se malo i tako to...

U nedelju dolazim ja s jos dva forumasa koji nisu nesto pretjerano aktivni, ali opet, FORUMASI ;)...

Eto, nadam se da nece biti kise, iako, evo, kod mene vec neumorno pada danima :(
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ja sam u subotu u gudovcu, u 13 budem kod df-a, ako je tko tamo nek dodje u 13.
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
Idem vjerojatno u nedjelju u Gudovac, potrudit ću se da budem oko 13 sati kod DAJCA
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
ja idem u nedelju u Gudovac pa dođem najvjerovatnije sa Markom6480 kod dajca u 13:00h
 
Posljednje uređivanje:
G

GROF

Guest
., lipi pozdrav forumaši!!!

., ako Bog! da??? vidimo se u svetu Nedilju na sajmu, naravno., pa zna se!!!., za sve ljubitelje traktorića tome!, kod "tome" - ANTE!!! na štandu PRIME!!!., jedina tvornica ka još dela po staroj muštri dobre i nove traktoriće! IZVORNO naše HRVATSKE!!!...

., aj Bog! moj narode!., čitamo se, vidimo se ...

p.s., ... biće ića i pića na sajmu ko uvik do sada., a kako se kaže u našem NARODU?!
za dobro prase nima lošega napoja i loke!!! ...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
dali ide netko još u subotu,zanima me zato što idem sa našim moderatorom dinom pa me zanima ako bi se neko htio negdje sa nama nać gdje i u kolko sati??
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
dali ide netko još u subotu,zanima me zato što idem sa našim moderatorom dinom pa me zanima ako bi se neko htio negdje sa nama nać gdje i u kolko sati??

ČItaj malo bolje, u 13 sati kod DF-a
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Očito je došlo do nesporazuma,Dado,ubuduče pažljivije čitaj prethodne postove prije nego što napišeš novi post!
Svima je i više nego jasno da je sastanak u 13 sati kod DF štanda.
dino
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Eto ja bio danas,bit če i slika malo kasnije...
Mislim da je ulaz bio 25 kuna.
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
508
dobro dva dana prošla od sajma a do sad ni jedna jedina slika nije uplodana....

pa kaj je takva recesija kaj nema ničeg na sajmu za poslikati il se nema za baterije za fotić?
;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,170
Puknuti je sutra tam , tko hoće smenom pivu kresnuti sutra je prilika

Evo, na PM ti šaljem 20kn, pa popij jednu i u moje ime, jer ja nemrem biti tam :D
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
ja malo ne konta :S ... na početku teme piše da je zadnji vikend u ožujku 2010 ... to znači da je još samo sutra i onda na godinu će opet biti il neće ?
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
ja malo ne konta :S ... na početku teme piše da je zadnji vikend u ožujku 2010 ... to znači da je još samo sutra i onda na godinu će opet biti il neće ?

Gudovački sajam ti je svake godine u proljeće (ožujak mjesec) i jesenski (rujan mjesec), a da se ne otvaraju dvije teme bez veze, tema se zove Gudovac 2010
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh