• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam GUDOVAC 2010

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Uh, uh dobra, svaka čast kolega zbalija i hvala na ovoj ljepoti... :D
1000378o1.jpg
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Bilo je dobrih komada, na kraju sam samo njih škical fučkalo mi se za mehanizaciju. :lol:
 
B

Bobo

Guest
Zlatko123 kaže:
Kolega nije to bas davna prica kupio ih je jedno prije mjesec dana i ne samo 2 nego 3 komada i dve tehnostrojke....ima se para...

Koliko znam da se ta prica provlaci vec neko vrijeme, a ne samo mjesec dana. Mozda ih je kupio tad, al se na veliko o tome pricalo davnih dana...
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ma joj bio sam kod tog lika što je kupio te fendtove,on več ima toliko moćnih strojeva,da je ovo za njega mačji kašalj...
To je kao da ja sebi kupim nove gume na traktor,eto tako on doživljava te traktore,još samo jedan u nizu,koji če se za 5 do 10 godina sav izrađen narađen i potrgan prodavat za neku siću..
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
Ja bio u subotu, prošetao kraj DF u 13,05 h, ali nisam nikoga primijetio od naših.
Eto i mojih slikica:

slika074.jpg

slika073.jpg

slika072.jpg

slika071b.jpg

slika069.jpg

slika067.jpg

slika066k.jpg

slika075.jpg
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
Mrk tvoj Porshe je orginalniji nego ovaj ,trebao si ga izložit
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
To sam i ja rekao bratu kad sam vidio izložene oldtimere u Gudovcu.Krivo mi je kaj nisam mogao doći u nedjelju da vidim ispit spretnosti sa oldtimerima.Da li je tko gledao, kako je bilo?
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
21yes kaže:
Uh, uh dobra, svaka čast kolega zbalija i hvala na ovoj ljepoti... :D
1000378o1.jpg


To je PRIMA SPA + ;)

Kad padne komentar na ovu sliku od GROFA :lol: :lol: :lol:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ja sam bio u subotu nažalost poslje 2 sata :( kao što rekoh nešto će me spriječiti i došao do df al nije bilo nikog. samo da kažem mali imt 2050 cijena je bila 156 000 kuna dok je sonalika 90 ks bila 136 000. da kupujem uzeo bi sonaliku 90 ks s utovarivačem i bio bi miran za nekih 176 000 kuna kako mi je i trgovac rekao s tim da je klima opcija kod sonalike što me jako iznenadilo. ako to krene nekam mislim da če sonalika u moje dvorište i duplo bolji izbor nego neki kinez. motor je kako su rekli zetorov s nekim preinakama i turbom a za mjenjač nema straha jer svi rezervni djelovi su osigurani i u rangu s rusovim djelovima koštaju što će reči bagatela.

inače sve u svemu sajam je jako podbacio kako je bio inače
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Zlatko123 kaže:
Kolega nije to bas davna prica kupio ih je jedno prije mjesec dana i ne samo 2 nego 3 komada i dve tehnostrojke....ima se para...

Barem ce biti posla
 
D

dalmatiner

Guest
Pozdrav kolege,
vidim puno slika iz Gudovca, ali mi se čini da sajam nije kao prije. Hurlimann valjda propada i zatvara, a kažu da i uvoznik ne stoji baš najbolje. Iznenadio me Deutz sa malom ponudom, ali svae ostalo je bilo više manje u redu.
Imam nekog prijatelja u Euromakini Split, pa sam malo otišao vidjeti te korejske traktore. Sasvim su dobri, čini se i više nego dobri s obzirom na akcijske cijene. 2 GODINE FULL GARANCIJE. Tko to još daje.. Na kompletan traktor. Super.
Šta se vama kolegama cini od LS traktora? : :scratch
 

Zlatko123

Član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
202
Da kruži ta priča već duže vrijeme ali on je te traktore dovezao taman kada su bili prosvjedi i još ih onak parkira na sred dvora i prikolice iza njega....joooj....
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
kikicMF
da kupujem uzeo bi sonaliku 90 ks s utovarivačem
Sviđaju mi se ti traktori,ali tu 90-ku,nikad nebi htio sa utovarivačem,jer mi se čini da je to tako neokretan trakor a kamoli još sa utovarivačem..
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
dosta je okretan ima cararov prednji most. jest da je duži na međuosovinskom razmaku ali jbg sigurno je okretniji od 6 cilindraša koji je duži ohoho
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
dino kaže:
zbalija
Zašto nisi došao na susret forumaša?

Iskreno da ti velim malo me je sat zeznuo,
13h je malo prebrzo došlo. Kad sam pogleda
bilo je već kasno i kad sam došao kod DF
nije bilo nikog.


dmati49 kaže:
Pitanje za g. Zbaliju.
Firma ;TARPIN; Mače prodaju ;CARRARO;.
Dali je ti to možda blizu. ili imaš kakovo mišljenje
o toj firmi.
Bili su na sajmu u Gudovcu.

Poštovanje dmatin49!
Što se tiče firme TARPIN nisam nikad čuo da posluje
u Maču, mada sam već par puta čuo da ima neko
zastupništvo za Guldoni traktore u Maču.
Ujedno sam i vido da su traktori Guldoni bili izloženi
na sajmu, ali sam pored štanda samo prošao i nisam se uopće zadržavao.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh