• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam GUDOVAC 2010

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
hvala vedrankc
Od svih traktora na sajmu za oko mi je zapeo taj hurliman xa 86,MF 5455,MF4445,Claas axos 340,Case JXU 85. ;)

Ne nije bilo McCormicka,jer ja sam tražio Landini,a bio je samo 1.

Moje mišljenje o sajmu,slaba ponuda,znalo je bit puuno bolje,mislim da če to u jesen nadoknadit.
Iznimka Zetor,njemu svaka čast za izložbu svake godine najmanje desetak traktora poredani kao po špagi...
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Ovog Zetora sam slikao za kuma, on pati za takvim Zetorom, a treba mu za prihranu i prskanje pa nije nužan prednji pogon.
DSC08570.jpg


DSC08575.jpg


DSC08576.jpg


DSC08577.jpg
 
B

Bobo

Guest
BIo sam i ja na sajmu danas, napricali se stvarno, pogotovo s vedranom, cak sam ga i odvukao na IMT stand, a "kao" nije htio tamo ici i visjeti, cekao je da ja dodjem, pa kao mene treba ;)

Uglavnom, slika ima nesto malo, i vecinom IMT program. kad god sam nesto isao uslikati, il guzva, il se ne mogu udaljiti dovoljno, pa sam odustao... Bit ce uskoro. (brat odnio kabal od aparata, pa dok se ne vrati...)

Na sastanku su bili vedrankc, njegov kolega (koji isto prati forum, al nikako da pitam koji nadimak koristi), Dino, Cika mato, puknuti, 21yes. Ako je bio jos netko, a nije se htio javiti, njima na dusu.

Prolazio je stariji covjek s gospodjom, kraj nas, i govorio je zeni: "Ma vidis, nema nikoga..." E jal taj trazio nas, pa nas nije shvacao ozbiljno, il je trazio nekog radnika na standu nikad necu saznati...

Odusevilo me par stvari na ovom sajmu:

Cjena IMT plugova s V&N daskama je pala, il me "TOTALNO NEZAINTERESIRANI TRGOVAC" na SEKRINOM standu nije shvacao ozbiljno... Umjesto dosadasnjih 7500Kn, sad je 6900 i jos na to sajamski popust. Pricam o 2x12" plugu.

Druga stvar je iskrena gesta jedne osobe koja, ako ovo procita, ce se sama prepoznati. Svaka cast!

Treca stvar je bila cjena sarana na rasljama, zao mi je sto nisam uslikao. 20kn/kg, prekrizeno i pise 100kn/kg... Stari kako vidio, tako se okrenuo...
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
fuj,moj stari je uzeo ribu na rašljama,ja nisam htio niti probat... :toimonster:
mislim da je bio puki a ne puknuti (možda griješim...) :scratch

Bobo,šta kažeš na onaj IMT 577 što je bio na sajmu,dali vrijedi tih novaca???
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
dino kaže:
fuj,moj stari je uzeo ribu na rašljama,ja nisam htio niti probat... :toimonster:
mislim da je bio puki a ne puknuti (možda griješim...) :scratch

Bobo,šta kažeš na onaj IMT 577 što je bio na sajmu,dali vrijedi tih novaca???

Slike stižu sutra navečer, stigao kući prije dva sata
bio puknuti i puki22 , 21yes.

Ovi na IMT su me malo razljutili jer su kabine
zaključane....

P.S.

Hebemti Bjelovar kad su svi restorani u nedjelju zatvoreni!!!!
 
B

Bobo

Guest
Nisu svi restorani zatvoreni nedjeljom u Bj... Mi osli na pizzu poslije sajma i najeli se kao ljudi...

onaj 577 ima prednju vucu od Brene i samim time je to preporodjen traktor. 180 000 je cjena bila s PDVom i ne znam sto da ti kazem za njega... meni se svidja, jako jako puno, i da znam da ce kapitalna za njega sjest u redu, ne bih ga se pojao kupiti... Prije je kostao 156 000Kn, ali ne nova linija, tako da je to ta cijena.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,170
Bil sam u petak i u subotu, a izgleda da sam propustil glavnu ekipu ;)
 
A

Arijan

Guest
Pozdrav svima, pogotovo forumašima koji su me posjetili na Hittnerovom štandu, imali smo par novih artikala u ponudi, a i posjet nije bio loš.

Samo, da, osjeti se da ljudi nemaju para (već drugi sajam s takvim "šmekom"), i osjeti se da ljudima nedostaju one subvencije - više nitko ni ne pita za povrat kapitalnih, a lakše mi je bilo prodati kad bi ljudi znali da će dobiti nazad četvrtinu ili trećinu uloženog.

O sajmu baš i nemam puno za reći - jedva da sam se maknuo sa štanda u ova tri dana...

Kasnije neke fotke nalijepim, ako imam šta dobro na aparatu.
 
B

Bobo

Guest
IMT 2050 s perkins motorom. 156 000Kn:


IMT 2050, mokre kocnice, jaci hidraulik od standardnog, kategorija II, zadje gume 13:


IMT 577P s prednjim mostom slicnim kakav se moze pronaci na vecim IMT traktorima. Tek s ovakvim prednjim gumama je to kompletan traktor:



Samo ga usporedite s ovim:


Stari odmjerava BELORUSE. jako mu se svidjaju, iako ja nisam bas toliko odusevljen:


Forumasi. Cika mato, Dino, "kumić" ;), Vedrankc, Bobo. Iza aparata je 21yes kojem nije bilo do slikanja...
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
ZJ kaže:
Bil sam u petak i u subotu, a izgleda da sam propustil glavnu ekipu ;)

ZJ izgleda tako nekako,
ali ako bude sve ok i ako Bog da zdravlja i sreće mi smo u na jesenskom sajmu. ;)

Bobo kaže:
Nisu svi restorani zatvoreni nedjeljom u Bj... Mi osli na pizzu poslije sajma i najeli se kao ljudi...

Bobo nismo mi htjeli pizze i sl. jela, mi smo tražili konkretno!


P.S.

Bude još slika kad mi ih pošalju sa drugih fotoaparata. ;)
 
T

tomonh

Guest
Ništa nekomentirate gazdu kaj je upiknul dva fenda za cca 360.000 euriča
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
dino kaže:
Ne nije bilo McCormicka,jer ja sam tražio Landini,a bio je samo 1.


McCormick više ne prodaje Euromakina, McCormick sada prodaje Emas Commerce, a Landini je ostao u Euromakini
 
D

dmati49

Guest
Pitanje za g. Zbaliju.
Firma ;TARPIN; Mače prodaju ;CARRARO;.
Dali je ti to možda blizu. ili imaš kakovo mišljenje
o toj firmi.
Bili su na sajmu u Gudovcu.
 

Zlatko123

Član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
202
Kolega nije to bas davna prica kupio ih je jedno prije mjesec dana i ne samo 2 nego 3 komada i dve tehnostrojke....ima se para...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh