• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam GUDOVAC 2010

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
ma meni je krivo,,, trebam izlagati na sajmu u Boćarskom domu... a sad mi se stvorila tolika hrpa posla, de na znam hoću li i tamo ići??!!!! pa za poluditi!!!!
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
ehhhhhh.... lagano je vama ! ja sam iz bih na granici sa županjom ! ako bog da idem tamo ! subota najvjerojatnije .
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
mario kaže:
marko93 kaže:
SASTANAK JE DOGOVOREN..

DF ŠTAND PETAK,SUBOTA,NEDJELJA U 13 SATI KOD KOMBAJNA..

SUPER, da napomenen, forumaši slikajte se tamo!, pa da stavimo slike na forum!!

Ja dolazim u subotu valjda.



a oće li biti forumaša i poslije ... mislim oko 5 hi tak to ... ?
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ja mislim da neče bit,jer se sajam valjda zatvara u 18 sati.
A i 5 sati je vrijeme hranjenja,tak da mislim da če rijetko tko bit tamo...
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
ahh ... jbg .. najvjerojatnije onda da i ne idem .... a kad položim ... nema godine koju ću preskočit !
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Sad sam se vratio sa sajma,mogu samo reci da su opet kako se je to vec uobicajeno kod nas sjebali raspored.
Tako da junice aukcija nisu bile u 13h.
Nisam htio vise cekat nakon toga,pa sam okolo defiliro.

Nadam se da ce sutra biti vise ljudi.
I sutra cu tamo,danas je bilo samo na kratko (radi obaveza,nazalost)
 
P

pixa93

Guest
sajam mi je 200 m od kuce i nije bas nest.malo je smanjen ove godine
 
B

Bobo

Guest
Ja idem u nedjelju... Danas i sutra prihrana psenice, a najavljuju mi neku kisu, pa bolje da pokisnem na sajmu nego na traktoru ;)
 
C

classares

Guest
inače ove godine vam nema df kombajna...tj nema ni jednog kombajna...i razočaran sam...apsolutno ništa novo nije bilo..najslabiji do sada...jako malo strojeva...a nisu baš ni cijene previše spustili s obzirom da nema kapitalnih... član ivica bude stavil neke slike...mi smo danas bili...
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Nekoliko slika sa sajma

DSC08545.jpg


DSC08544.jpg


DSC08542.jpg


DSC08540.jpg


DSC08539.jpg


DSC08537.jpg


DSC08535.jpg


DSC08533.jpg


DSC08532.jpg


DSC08528.jpg


DSC08527.jpg


DSC08523.jpg
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
bio i ja ali u 13.15 sati kod df nikog nije bilo :cry: ili ja nisam vidil :shock:
 
M

mslopar

Guest
dečki i puce, može malo više slika Tubera 40, ako je netko tamo blizu ili planira ići?
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
breza kaže:
bio i ja ali u 13.15 sati kod df nikog nije bilo :cry: ili ja nisam vidil :shock:

Bas to.
Gdje je sastanak tocno?
 
B

Bobo

Guest
sastanak na Deutz fahr standu u 13, negdje kraj kombajna, ako ga ima (a svake godine bude), tj, ovisi gdje je najveci hlad ;)
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
vedrankc kaže:

Prica sam danas sa tipom koji je tamo za Kubotu bio "prezenter",kaze da je najopremljeniji traktor na sajmu!
 
B

Bobo

Guest
Jaka stvar imati najopremljeniji traktor na ovogodisnjem Gudovackom sajmu... Lane je sutio kad je bio Fendt 936 i ostala ekipa...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh