• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam gudovac 2011.godine

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
C

CrnIM

Guest
Evo posto do sada nisam imao dodira s tim sajmom da ovdi priupitam- koliki su popusti na sajmu (okvirno)?
Htio bih uzesti atomizer od 200 litara za svog Hittnera pa da znam isplati li se slati punca tamo (meni je predaleko)?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Evo posto do sada nisam imao dodira s tim sajmom da ovdi priupitam- koliki su popusti na sajmu (okvirno)?
Htio bih uzesti atomizer od 200 litara za svog Hittnera pa da znam isplati li se slati punca tamo (meni je predaleko)?
Ako ode punac, popust bu i veči ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Još ako ima i peneze pri sebi :rolleyess:
Nebu tebe iz švabije ko zna do kad doma, a kad si ga je kupil nek i dela z njim, a ak neče nebu za navek živel :lol:
 
C

CrnIM

Guest
Krivo si razumio.
Ja sam ga kupio sebi i ici ce u Dalmaciju.
Komplet traktor, prikolica, plug i freza.
Sad mi jos fali atomizer za vinograd.
Malo sam se informirao za cijenu ali mi je jos preskup.
Zato gledam sad na sajmu proci malo jeftinije i onda imam komplet koji mi treba.
Punac ima skoro novog Zetora sa svime sto mu treba.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
popusti su u pravili 10-15 %,
ali ako se krene u ozbiljne pregovore i
trgovcu zamahen sa kešom može se još spustiti,
jer ipak je recesija i svima je u interesu čim više prodati...
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Želim vam lep provod na sajmu,ako da Bog i kupovinu,a za nas koji ne dolazimo biće valjda koja fotografija.
 
C

CrnIM

Guest
To ne razumim nikako.
Placam u gotovini i ovako mi se nudi popust od 5% sto je za moj pojam ipak malo. Vidit cu, mozda se jos predomisle...
 
G

GROF

Guest
Evo posto do sada nisam imao dodira s tim sajmom da ovdi priupitam- koliki su popusti na sajmu (okvirno)?
Htio bih uzesti atomizer od 200 litara za svog Hittnera pa da znam isplati li se slati punca tamo (meni je predaleko)?

., lip TI pozdrav forumašu CrnIM!

., sretno TI sa novim traktorićem hittnerom i priključnim orudjima!, neka dobro i dugo deladu!

., popust na sajmu u Gudovcu krićedu se od; 5 do; 20 %., otprilike je prvi dan sajma najmanja prodaja i popusti se krićedu od; 5 do; 10 %., drugi dan lagano ide prodaja i popusti se krićedu od; 10 do; 20 %., treći ili zadnji dan sajma, ko i svagdi, tako i u Gudovcu!, rasprodaja je svega i svačega, pa mogal bi reć onako po domaći., DAM, SAMO DA PRODAM!, da se čim više robe - proizvoda proda, kako bi bilo ča manje za pospremat i sve to vuć kući!, popust zadnjega dana sajma ide; 20 %., a bilo je slučaja, moje iskustvo!, popust čak; 30 %!!!, jer kada trgovac vidi novce - perje - šušku - ..., ide smij oduva - douva!, još se ča popije! i to je to!...

., sretno TI!, šalji punca na sajam!...

., aj Bog!, čitamo se ...
 
Posljednje uređivanje:
C

CrnIM

Guest
Grofe hvala na dobrodoslici i na informacijama!
Tako cu onda i napraviti!
Traktor je narucen sa svime pa kad bude isporuka bit ce i koja slikica na temi Hittnera.
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
najbolje se trži četvrti dan sajma onda popusti idu kak se dogovoriš tj. jeftino dam samo da prodam . jer u ponedjeljak od kupaca nikoga skoro nema pa .............
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
nek bude popust(cca20%) na onu cijenu kak je trenutno u trgovini ... ,naime u potražnji sam za kultivatorom 4reda s dozatorima u prvom redu Gaspardo.
već sam prije odlučio da ću stari IMT dovest u ispravno stanje ali možda i ne....

forumaši pozlatile Vam se riječi o vezi popusta jos k tome 20%...uh
 
M

MOCO

Guest
ma kakav popust, pa u osijeku sad na sajmu nitko nije htio govoriti o popustu. Ja pitam za sajamski popust, a oni meni pa to je već tu u cijeni!
 
V

VOJVODJANIN

Guest
ma kakav popust, pa u osijeku sad na sajmu nitko nije htio govoriti o popustu. Ja pitam za sajamski popust, a oni meni pa to je već tu u cijeni!

Na Novosadskom sajmu ista priča.Oderu ih za cene zakupa prostora, pa se to mora ukalkulisati u cenu proizvoda.Znam 100% da su pre tri godine firmi CASSE tražili 50 000 EURA za mesto.Te godine ništa nismo videli od CASSE-a.
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
nek bude popust(cca20%) na onu cijenu kak je trenutno u trgovini ... ,naime u potražnji sam za kultivatorom 4reda s dozatorima u prvom redu Gaspardo.
već sam prije odlučio da ću stari IMT dovest u ispravno stanje ali možda i ne....

forumaši pozlatile Vam se riječi o vezi popusta jos k tome 20%...uh

Koja je cijena sad za takav kultivator..? Messis ili?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh