• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam gudovac 2011.godine

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
V

VOJVODJANIN

Guest
Ima li neka slika sa sajma u Gudovcu,malo cena..... ili niko nije išao??
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ovaj proljetni jos nije bio, a ako mislis na slike od prije, imas starije teme. potrazi ;)
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
2it27tz.jpg

.......... :p
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Onda na sajam ja častim,,,,,,,,,,, vi plačate :mrgreen::mrgreen:
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Poštovani forumaši ,eto pošto pojedinci nemogu na sajam (radim),ovim putem Vas molim da poslikate malo voćarske traktore,ako nije problem i stavite na forum:prayer:
 
O

Old school

Guest
Pozdrav ljudi!Dal netko zna je
l ima kakav sajam sutra u gudovcu ili okolici?Stvarno mi je bitno jer moram prodat voćne sadnice(šta je ostalo)pa hodam okolo po sajmovima!Unaprijed zahvalan!
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ja ti idem Svetom Helenom do kraja izađeš u Cugovcu van na staru cestu do Klokočevca tamo ti je putokaz za Gudovec i izađeš kod sajma van nekih jedan sat vožnje od Zagreba odi na hakovu stranicu na kartu pa češ bolje vidjeti upiši rutu i izbacit če ti put
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
a kada bi se išlo auto-putom do ivanić-grada pa preko čazme za bjelovar...:scratch
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
a kada bi se išlo auto-putom do ivanić-grada pa preko čazme za bjelovar...:scratch

Mozes preko Čazme pa skrenes za Nartu i onda kod benzijske skretanje lijevo za sajam,ali to ces vidjeti i sam jer uvijek je kolona.

Tim putem idem i ja.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Pošto dolaziš iz smjera Karlovca možeš i preko Ivaniča ja sam prije tuda išao tu još plačaš cestarinu i put je duži ovdje preko svete helene mi je bolja cesta i mislim da je bliže a nemaš troškova za cestarinu..
 

mando

Član
Tu od
17 Stu 2009
Poruka
194
Hvala dečki.,Mislim da ću na Sv. Helenu,ali snać ću se.
Hvala na pomoći
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
aloha, znam da je od vas bila nekolicina i lani na sajmo pa me zanima jel stihl imao "štand" i ako je tko obratio pozornost jel ličilo to na šta
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
da svake godine imaju štand koji liči na par motornh pila zabodenih u drvo manji izbor od bilo kojeg dučana kum je kupovao vodilicu i lanac platio je čak više nego kod nas u jednom stilovom servisu nije neka ponuda više reklama imena
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Mozes preko Čazme pa skrenes za Nartu i onda kod benzijske skretanje lijevo za sajam,ali to ces vidjeti i sam jer uvijek je kolona.

Tim putem idem i ja.

Ako ideš u Ivaniću van ne skrečeš nikud za Nartu....već ideš samo ravno do skretanja za selo Gudovac ali to nemožeš fulat a Narte ti je na glavnoj cesti nema skretanja....od Ivanića do Gudovca ima 50 km ali PAZITE kad izađete sa AC pa do gudovca zna bit dosta anđela koji "snimaju"
 
K

kiki307

Guest
Pitanje za one koji su bili vec na sajmu

Dajte mi recite posto vidim da neki od vas vec bili da mi kazete da li je tamo moguce kupiti dijelove za sadilice ili tanjurace konkretno mi trebaju za sadilicu krumpira diskovi za zagrtanje, ili mozda diskovi od tanjuraca glatki zaobljeni. posto mi je sajam dosta daleko da dodem pogledati iz Rijeke pa da mi netko kaze ako zna da li je to tamo moguce nabaviti. da ne radim trosak uzalud.
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Dajte mi recite posto vidim da neki od vas vec bili da mi kazete da li je tamo moguce kupiti dijelove za sadilice ili tanjurace konkretno mi trebaju za sadilicu krumpira diskovi za zagrtanje, ili mozda diskovi od tanjuraca glatki zaobljeni. posto mi je sajam dosta daleko da dodem pogledati iz Rijeke pa da mi netko kaze ako zna da li je to tamo moguce nabaviti. da ne radim trosak uzalud.
Tam ti je sve moguče od igle do traktora 600ks. A recimo ako nema ono šta ti treba, onda nađeš onoga ko to radi i oni ti to pošalju poštom. Ja sam tak lani kupio dio za rasipač umjetnog gnoja! :rolleyess:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh