• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam Gudovac 2017

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Bilo je dajceva 4-5 komada.
Nije se nista kaparilo haha, bar zasad, samo se odmjeravalo.
Kod kirša su bili traktori ali je i Lateran agro takoder zastupnik.
Sto se cilindara tice, ostaje se na 4, 6 cil traktor je meni prevelik a i nepotreban.
To na slici je model 5710 dyna 6,100 ks
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Opet smo se potrefili,,,:icon_weed:
Tnx Johabičima za ugodno druzenje,,,
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Jo, pa ti si zmršavila???
Čestitam :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
I tako......od cijelog sajma meni su najveće oke bile kod zapečenog graha.
A i sa pet kila batata sam se natovarila za ponjet doma.
Vidjela magarce i konje , forumaše @tine i @Bobića, krave i kokice, papigice, ribice i zecove......željeznariju gledala nisam, jer sam dva puta lizala sladoled, a to onda zahtjeva smjernu koncentraciju - nema tu virenja onda lijevo - desno.

@ZJ, to, indeks tjelesne mase ti mene ebava cijeloživotno - oduvijek sam patila na velike cice, a imala male.
Onda sam otkrila da ak dobim na težini, cice skoče za dva broja.
I tak ti to onda krene......:icon_razz:
(super mi opravdanje, a?)

E moj @Bobić - nas dvoje si možemo zapjevati onu - bilo kuda, srećemo se svuda.
Jel to slučajnost, ili imamo ugrađen gps lokator?
Kao samo svaki puta uspiješ dok smo negdje naletjeti na mene?
I ovak malecku me primjetiti?:icon_scratch::icon_thumright:

Kaje @puknuti, iskritizirao si me u onoj lijepoj crvenoj haljini, pak sam mislila - ajd da sada malo promjenim modni izričaj.
I opet ni dobro.
E, sad si ubit dečko.:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
je to ti je tak , rekla moja susjeda mužu , odi u centar kupi novu košulju , na svim slikama od krštenja , firmi ,pričesti , i rođendana , svoj familiji ti si u istoj košulji .

I još mi Zj veli da sam svakom loncu poklopac , ni me briga ali izgleda da te počel mjerkati po špeku ..a baš nism siguran da od tebe misli delati čvarke
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
Puknuti - legenda si.
Daj nogicu da te nagazim. :icon_razz:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Ma kakvi čvarki...možda salenjaki :icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:

Više mi se čini da se polako prvikava na penzićke dane...kad treba polako zube objesiti na klin :biggrin:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Od salenjaka se rade fini kolači salenjaci. :icon_fU:

Inače, šta se sajma tiče, ne znam zašto su ljudi uvijek nešto nezadovoljni ponudom - ima svačega, za svkog ponešto.
Meni je nedostajalo malo više OPG - ova sa svojom finalnom gastronomskom ponudom - imam dojam da ih je prošli puta bilo znatno više.

A posebno su me se dojmile austrijske krave - predivne životinje. Šteta što ih nisam poslikala.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,502
I tako......od cijelog sajma meni su najveće oke bile kod zapečenog graha.:

Srećom pa ostalo i za nas ostale :icon_lol::icon_lol:
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,506
Od salenjaka se rade fini kolači salenjaci.

Od sala se rade salenjaci:biggrin:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Srećom pa ostalo i za nas ostale :icon_lol::icon_lol:

Ma je, to su skuhali već drugu turu dok si ti došao. :biggrin:

Od salenjaka se rade fini kolači salenjaci.

Od sala se rade salenjaci:biggrin:

I ti me baš moraš pokopati, jel.......ovi me zmotanci proglasili debeljucom, a ti "niškoristi kuharicom koja nit kolače ne zna speči".:icon_scratch:.

I naravno, kak točka na "i" uleti @puknuti i klikne ti zahvalu kao potvrdu.:icon_wink:

Sad, da sam zagorka, rekla bih vam - sve vas bum tužila.
Ali kak međimurka velim - još jedna takva i tri slične i vidjeli bute od kud je vrag z doma.
raspa.gif
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Željkič, ti si moj čovjek - prijatelju, kak si mi, si za jedno karlovačko? :(nerd):
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,506
Daj nogicu da te nagazim. ??????

Tu privilegiju sam imal samo ja to iskusiti u Gudovcu:smile::(handshake):
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Ja sem mislil da je Johabi okacil slike (buduci da nas je on slikal) i da bude radi one zadnje dvije ubit ali vidim da je odobrenje dobil tak da,,, :(think):

A to kak sem naletel nate, hmmm, da sem mogel zaobiti verovatno nebi primetil ali ovak kad sem se moral malo gurati i pardonirati radi toga sem te i zagledal, sem ne bil siguren da si to stvarno ti i mom sem primjetil ono kaj je uvazeni super moderator sa svojim iskusnim okom primetil,,,:icon_weed:

No znam da budem i ja ubit pri sljedecem susretu i da vjerovatno pivu vise nem' dobil ko zadnji put,,,
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A gle - u mene sve prirodno - a vele nutricionisti (opet nakon trideset let) da je mast zdravija od ulja, i sad se lijepo vidi da di me god štipneš - pucam od zdravlja.
Je da je koleteralna žrtva moga zdravlja jedna haljina jer je pukla dok sam je pokušala obući, ali to je mala cijena jednog zdravoseljačkog stanja i izgleda.:icon_weed:

Bobić - ni se sramiti toga kakvi smo - takvi smo kakvi smo, naši smo.
No, a kaj - ak zanemariš da imam deset kila viška i trideset leti preveč - nis ja jedna fajna mica-maca, vaauuuu čak? :(giggle)::(giggle)::(giggle):

Inače - kaj imaš ti staklenu kuglu?
Vidim da odlično predviđaš budućnost.:icon_thumright:
 
Na vrh