• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam Gudovac 2022

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Na fotkama ne vidim zelene Arbose niti crvene Goldonije. Nisi ih videl ili samo nisi fotkal? Zanima me jel točna informacija da su se Kinezi povukli i da Goldoni opet dela kao prije ulaska Kineza u talijanske firme.
Točna je to informacija. Kupila ih je firma Keestrack. Vratili narandžastu boju i promijenili malo logo. Ugrađuju korejske motore.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ak je to istina Goldoni nikad više nebu bil prepoznatljiv brend, isto se dogodilo sa Ducatijem kad su ga prodali folcvagenu, većina kupaca je odustala od te marke bez Talijanskog štiha.
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Ak je to istina Goldoni nikad više nebu bil prepoznatljiv brend, isto se dogodilo sa Ducatijem kad su ga prodali folcvagenu, većina kupaca je odustala od te marke bez Talijanskog štiha.
Haha, ali svega natipkaš....
 

Scukaf

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2022
Poruka
108
odlicne slike, cini mi se dosta slican eksponat kao i na lanjskom, jesenskom sajmu (bar sto se tice ovih Kubota i Solis traktora - čak su postavili iste modele na istu poziciju).

Ono što meni nikako nije jasno je da nema nikakvog sajamskog popusta (ili ako ima, on je gotovo pa beznačajan). Kad počneš govoriti o popustu (barem ja), prodavači te počnu gledati ko da si ih došao prositi kunu, a ne da te gledaju kao potencijalnog kupca koji bi možda i kupio mašinu uz njihovu dobru volju. Ovako, nemam volje odlaziti > 100 km za sat vremena kaj ću tam obići i niš ne obaviti.

Velim, ovo je samo subjektivan dojam :/
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
To je druga stvar koja me razočarala, ne stručnost i ne zainteresiranost prodavača na štandovima. "Nemamo kataloga, ne znam nisam ja tu radio..." Vrhunac te indolentnosti mi je izjava čovjeka s punkta sa traktorima, " Ne znam, ja sam samo vozač. Drugih nema danas". Pa, ni cipele ne želim ni cipele kod takvih kupiti.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,364
Ja ne znam zašto to tebi smeta? Ja nisam star, imam 25 god, pa sam naučen da ne zabadam nos gdje mi nije mjesto, ne kuzim vas, sto vam smeta ako je netko kupio takav traktor?

Ali to je kod nas normala, pitam se jel u Njemačkoj pljuju po čovjeku kad uzme novi stroj...

Jadno.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,364
Bili i mi danas, dosta loša organizacija...od blatnih parkinga gdje ti treba 4x4 do bezobraznih cijena običnih čevapa...

Sama ponuda strojeva loša, raspitivali se za šumarskog JD, kaže lik ja sam to samo dovezao kamionom, ne znam ništa..
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,999
Cevapi + cola 70 kn

Auto blatan ko da sam orao s njima

Ulaz 30 kn..

I jo tamo nazad napravio 320 km


Bome su se ove godine malo umislili organizatori
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,646
Prvi put do sad nisam bil na sajmu dvaput uzastopce: prošle jeseni radi prisilnog testiranja na ulazu, ove godine radi kilavog vremena...a po ovome kaj čujem, drago mi je da i nisam...
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
624

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Nemam pojma tko je čovjek koji je kupil Fendta niti ga branim, zaboli me... Ali ne vjerujem da bude radil 3 rali zemlje na pet parcela sa njim već barem 300+ hektara... Prema tome, računicu za kupnju i isplativost sigurno ima.
I budimo realni i iskreni... Da možemo i mi bi si priuštili jedan takav stroj na dvorištu. Ja bi si ga prvi bez srama dopeljal na dvorište.
 

Najnoviji postovi

Na vrh