• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam Gudovac 2022

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Planira li ga netko ove godine posjetiti ?
1648046901209.png
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Ovo pitanje i mene zanima. U biti razlozi posjeta. Nakon toga ću odlučiti.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Običaj, druženje, pregled čega ima, jeftinije sjeme...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
"Na sajam će se moći ući bez covid potvrda i bez testiranja. Na otvorenom je preporuka gdje se stvore gužve da budu maske, određena distanca i dezinfekcija ruku.
Što se tiče mjera za zatvoren prostor, za naše dvije ogromne hale, za sada bi se u njih moglo ući uz covid potvrdu. Dakle, ako ostane ovako covid potvrde će se provjeravati samo na ulazu u te dvije hale. No, neke najave su, pošto je sajam 1. travnja da će se možda ukinuti i covid potvrde – rekao je direktor sajma Zlatko Salaj"


(izvor)
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,339
E to me je zanimalo, hvala. Mislim da ćemo ići u nedjelju malo pogledati, da sam sebe izvedem za rođendan.
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Običaj, druženje, pregled čega ima, jeftinije sjeme...
Koji običaji i druženje?? Parkiranje na livadama i oranicama, nakon toga pola sata čekanja na kupnu ulaznice..i šečer na kraju...niti fiša,niti šarana na rašljama.. :unsure: 😭
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Koji običaji i druženje?? Parkiranje na livadama i oranicama, nakon toga pola sata čekanja na kupnu ulaznice..i šečer na kraju...niti fiša,niti šarana na rašljama.. :unsure: 😭
Potpuno se slažem (y)
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,995
A dobro nemojte baš tako... Ipak ima neke atmosfere za razliku od stranjskih velikih sajmova 😁...

Znaš neke predstavnije, proizvođače... Malo popričaš...

Kod strileta pojedeš nešto...

Ove godine vozi šator za 1000 ljudi...

Podržavaš lokalnu ekonomiju...

Na zadnjem sajmu sam parkirao kod nekog lika u dvorište. U posao s parkiranjem je bila uključena i uža i šira familija...

I sad parkiram ja u dvorište. Pitam pošto parking. Kaže baba 20 kn.. Ja kažem ok, a jel plaćam sad il kad idem?

Kaže ona meni kako hoćeš...

Pitam ja nju ako platim sada jel dobijem kakvu potvrdu...

Hmmm.... Ne...

Onda ću ja na izlazu da ne bi morao 2 puta 🤣
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Danas bil na sajmu jer me zvalo par zastupnika da im napravim nulte servise, pripremim te velike neke traktore za pokazivanje, a reko kaj bum kad nema pravih traktora ko raketa, onda da se ne zamjerim išel im pomoći, pada kiša pa je to problem, voda svikam dojde, treba sa fenom sušiti i tak, uglavno svi znaju da sam ja takav kaj oči vide ruke delaju, evo i koja slika.
Nisam puno slikal jer me kiša oprala a i jest sam moral iti.






































 

Najnoviji postovi

Na vrh