• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam Gudovac 2022

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Na fotkama ne vidim zelene Arbose niti crvene Goldonije. Nisi ih videl ili samo nisi fotkal? Zanima me jel točna informacija da su se Kinezi povukli i da Goldoni opet dela kao prije ulaska Kineza u talijanske firme.
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Ti manji Deutz-Fahr trakori koji imaju na slici su me razočarali ,sklapaju se kod turaka a u njima je indijski simpson motor :confused:
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja danas pričal sa svim ali baš sa svim izlagačima traktora i svima objasnil kaje raketa, i svi se složili da svi ti veliki i kakti bolji nebuju nadživeli i nadelali se ko raketa. Znači trenutno raketa još nema konkurencije.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,990
Na fotkama ne vidim zelene Arbose niti crvene Goldonije. Nisi ih videl ili samo nisi fotkal? Zanima me jel točna informacija da su se Kinezi povukli i da Goldoni opet dela kao prije ulaska Kineza u talijanske firme.


Nema više arbosa u goldoniju... Arbosov dio je otkupio keestrack i nastavili proizvodnju pod goldoni imenom i sve radi normalno...


 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh