• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam GUDOVEC 2009

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
A

Alen

Guest
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

Opako je bogec zagrizao za masseya...... I lega kad idemo na probnu vožnju :?: 8) :twisted:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

toma84 kaže:
Ooohooo, Bogec se baca u kupnju :D Lijepo, lijepo 8)

uuuuwwiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D
:D

alen, a kaj mi vrijedi metat prednjeg na 4455 kad je stalno pod balirkom, a morat ču uzet još jednog s prednjim utovarivačem

probna vožnja pa da me opet izgubiš putem, hehehhehehhehheheh, moram kupit i gurtne da se svežem :mrgreen:
 
A

Alen

Guest
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

Lega.....pošto si sad slavan postao...... dođem sutra po autogram? ;)

Ma neču te izgubit...... Drugi put te stavim u kabinu :lol: :blackeye
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

alene sad je postao slavan i nas vise ne poznaje

cak ima nekoga i za pomoci , ja da sam na njegovom mjestu ne bih se nikada zenio


samo malo je dlakavo to sto mu se sva djetelina "stresla" pri baliranju
jbga :lol: kolateralna steta :mrgreen:
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

12.9.2009 13:00,13:14,13:27,13:43,13:59 datum i vrijeme kad sam bo kod df-a ali za čudo božje nema nikog s foruma bar da je netko bio ali nitko još pito kojekakve dečke i ljude da nisu s foruma ali nitko pa gdje ste jeste samo bili pod šatorima :D ili ste bilo kojim slučajem i kod df-a
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

Alen kaže:
Lega.....pošto si sad slavan postao...... dođem sutra po autogram? ;)

Ma neču te izgubit...... Drugi put te stavim u kabinu :lol: :blackeye


hehe, oš me i slikat pa da postere radiš za prodaju :mrgreen:
ček moram nazvat PR-a da dogovorimo sastanak za autogram :mrgreen:

ma kaj se bojite da ja vas ostavim, bilo bi mi dosadno onda

je dobar griz, uzeo sam predračun za rasipač amazone, sa povišenjima , svašt sam drugo gledo, nisam ni sam pametan kaj da točno kupim, amazone mi je stručna skupina preporučila.

čak su i varove pregledali
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

ako bog da ja idem sutra na sajam pa ako če bit tko tamo ja ču pričekad kod df u 13:00 kod kombajna pa ako tko ide da se upoznamo ako ču naravno ič sve ovisi o tome sutra
 
J

jokapz

Guest
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

Evo ja krećem za 5 min za gudovac... Gledat ču da budem kod DF oko 13:00 h i nosim prsluk od foruma tak da se lako prepoznamo.
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

ja bio danas u gudovcu,i koliko sam uspio vidjeti, kod poljoprivrednika nema krize,sve velike mašine su većinom rasprodane..... nisam zadovoljan,jer za nas male seljake baš i nije bilo neke ponude... tražio sam tanjurače 20,24 diska, plug 2-brazni 10,12 cola, prikolicu jednoosovinku do 4t,prikolicu za gnoj do 4t i frezu do 185cm, bilo je jako malo za vidjeti.... :cry:
nije da mi je žao što sam išao,bilo je jaaaako lijepo sjediti u jednom Fendtu ili MF-u,ili pak u JD-u.... :D :D :D :D
mogu samo reći da se vidimo i na proljeće svakako.. :D :D
nisam se uspio javiti prije nego sam išao jer sam bio s frendom na kavi pa smo usput skočili u gudovec :D
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
508
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

a jel bil ko fotoreporter ko ja na proljetnome kad složio post sa 108 slika? :mrgreen:
ajde malo više slika.....
jbg.berbe počele pa se nije išlo pa da vidimo kaj se nudilo :D ...
 
B

Bobo

Guest
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

Ja moram ici kupiti card reader, jer sam negdje zagubio kabal od fotoaparata...

Na sastanku su u petak bili: Bogec, Sanana, Belec, Podravec, Savoris, Alen, ja i kak mi se cini da sam nekoga zaboravio...

Nije mi bilo ni na kraj pameti uslikati nas lijepo grupno, jer smo brbljali o nekim vrlo vaznim stvarima...

Kasnije smo se nasli sa Zvonkom, a tokom sajma smo ja, Bogec, Savo i Alen osli do Arijana i s njim bili na "casici razgovora"...

Sve u svemu, lijepo proveden dan, i sve sam lijepo stigao vidjeti.

Ponajvise me zanimao sekrin stand i tamo sam se isao raspitivati, kako sam vec pisao, za IMT plug s Vogel daskama i dobio sam cjene za 2 meni interesantna modela, takodjer popricali o Majevica prikolicama, otisao na stand auto poljostroja i malo mi falilo da se posvadjam s covjekom, jer nema pojma sto ima u ponudi i siri okolo dezinformacije...
Sve u svemu, bilo dobro, lijepo se proveo Savo i ja rucali u nekoj pravo dobroj pizzeriji u Bjelovaru a koliko sam vidio da se na sajmu nisam opet mogao najseti od njihovih "djecijih porcija"...
 
A

Alen

Guest
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

Bobo širiš dezimformacije :mrgreen:
Nisam išao na čašicu razgovora sa Arijanom ;)
I još ništa od nogica sa sajma :(
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

Ljepo je bilo , piva se sporo točila ali kad je čovjek žedan može se malo potrpiti ..
Uglavnom kad ministarstvo prebroji ljude sa prosvjeda i sajma ode poticaj za novi namještaj i tepihe u vladi .
I nitko još nije poslikao kakve dobre ( nek mi žene , majke i curice ne zamjere ipak mi muški u žargonu kažemo )komade.A ne može se reći da ih nije bilo , kako iza štanda tako i postjetocima .
Upozmao sam nove ljude , šteta da je povod bio sajam pa nismo mogli više popričati :drinkers:
 

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

Evo, čak sam se i ja u petak upoznao s nekima od vas i baš mi je drago, zapamtio sam Bobu i Podraveca, tamo je bio i moj rođo bogec, mislio sam da se više neće ni razgovarati sa mnom od kak je postao popularan :mrgreen:
I ja bih išao sa vama malo u obilazak da nije bilo ove moje ekipe s kojima sam došao.
 
B

Bobo

Guest
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

Alen kaže:
Bobo širiš dezimformacije :mrgreen:
Nisam išao na čašicu razgovora sa Arijanom ;)
I još ništa od nogica sa sajma :(


Joj, da... Nisi ti bio, a zaboravio sam napisati da je i DMATKOVIC bio s nama tamo... sorry ;)

Ona pizzerija ti je ZAKON i nema vise sajma u gudovcu bez jela tamo... NEMA! Legendo, svaka cast.

Ne znam odakle ti informacija da sam sliko tete po sajmu, kad nisam niti u jednu uperio aparat... Jos sam ceko da se neka zenska makne od CASE Steigera, jer su mi njene noge ulazila u kadar, a to mi samo kvari desktop ;)

Samo da ostali znaju o cemu je rijec, naime, kuhinja restorana u KTC-u radi do 3 sto nismo znali, posto smo dosli oko 5 pol 6 tamo... i zovi Alena da preporuci neki restorancic, i svaka mu cast... najeli se ko gospoda i vjerujem za manje novaca nego na sajmu...
 
A

Alen

Guest
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

Lega bitno da si dobro jeo za ostalo čemo lako ;)
Žao mi samo što vam se nisam pridružio u jelu al kad klinci doma podivljaju.....

Drugi put i ja idem na lazanje tamo.

Slikao si slikao.....onu tetu na BC štandu ;)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

dmatkovic96 kaže:
Evo, čak sam se i ja u petak upoznao s nekima od vas i baš mi je drago, zapamtio sam Bobu i Podraveca, tamo je bio i moj rođo bogec, mislio sam da se više neće ni razgovarati sa mnom od kak je postao popularan :mrgreen:
I ja bih išao sa vama malo u obilazak da nije bilo ove moje ekipe s kojima sam došao.

ma kak se nebi razgovorao, dok bude iduče snimanje oglancaj agrotrona da mi ga posudiš 8)
pa el smo rođe il nismo :D

kaj si kupio :?: :?: :?: :?:

el pala ona ogromna đubretarka :?: ona za prek hundert tauzent glodavaca :?: (100000kn)
 
B

Bobo

Guest
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

E, vidi ga sad... Slikao nisam ni jednu tetu, al svakako sam ih "snimio" ak me kuzis ;)

bas sad gledam po fotoaparatu i imam samo pola tete koja se niej htjela udaljiti od case-a pa kad se malo guzva raziala, poslikao sam ga opet, kad tete nije bilo ;)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh