• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam GUDOVEC 2009

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
A

Alen

Guest
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

Vidiš,vidiš.....ipak imaš pola tete a kažeš da nisi slikao ;)
Šala,šala Bobo znam da su ti oči krivudale isto ko i meni za nekim lijepim nogicama :twisted:


Bogec ima ljubav na RTL-u pa nije smio gledat okolo :lol:
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,421
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

Bobo kaže:
E, vidi ga sad... Slikao nisam ni jednu tetu, al svakako sam ih "snimio" ak me kuzis ;)

bas sad gledam po fotoaparatu i imam samo pola tete koja se niej htjela udaljiti od case-a pa kad se malo guzva raziala, poslikao sam ga opet, kad tete nije bilo ;)

Baš je zasmetala prije, ha? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Možda je traktor bil ljepši s tetom u kadru, nije li? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
K

KRESO

Guest
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

nemojte toliko slika stavljati kompjuter će mi poluditi :mrgreen:
 
A

Arijan

Guest
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

Željko Mavrović i ja... Ima čovjek stvarno "staklenu bradu", prodao sam mu aperkat, a fotkao kolega:

Mavrovic-small.jpg


Ja sam ovaj crni :lol:

BTW, gdje su fotke onih hostesa sa štanda s prikolicama kod Lijanovića??? Bile su i u sajamskim novinama u nedjelju, stvarno tri dobra para nogica :)
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

A kolega mu je prvi prodao aperkat pa otud i ova perspektiva fotkanja :)
(Inace, Arijane, djeca su mi odusevljena Hittner zutim traktorima makar imaju nozni gas ;). A sa zutim sjedalima su odusevljena)
 
A

Arijan

Guest
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

Smiljan kaže:
(Inace, Arijane, djeca su mi odusevljena Hittner zutim traktorima makar imaju nozni gas ;). A sa zutim sjedalima su odusevljena)

Eto ga sad care, a ja tjeram zafrkanciju i ne kužim da si to ti... Eto, drago mi je da se dizajn sviđa mlađim generacijama, očekujem "boom" prodaje za 10-20 godina onda :)

Mogli smo baš i popiti nešto dok su ti djeca uživala vani na traktorima, eh...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

Daj oče objasnit netko šta je sa bogecom? Kakve cure, kakav RTL???
 
B

Bobo

Guest
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

Marko355 kaže:
Daj oče objasnit netko šta je sa bogecom? Kakve cure, kakav RTL???


Sve u svoje vrijeme.

Redovno gledaj RTL, pa ak skuzis ak ne ja ti nisam kriv...
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
500
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

Bobo kaže:
Marko355 kaže:
Daj oče objasnit netko šta je sa bogecom? Kakve cure, kakav RTL???


Sve u svoje vrijeme.

Redovno gledaj RTL, pa ak skuzis ak ne ja ti nisam kriv...
Ak je to kaj mislim da je, onda ti Bogec lijepo "baci udicu" Loreni.... :mrgreen:
 
S

seljak03

Guest
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

Šta kažete za CASE STX535 koji je bio na sajmu. Na mene je ostavio poozitivan utisak na oko iako ga ne vidim prvi put vidio sam ga na sajmu u Novom Sadu ali sa duplim točkovima. Čudim se ovim našim velikim gazdama otkuda ne koriste više takav traktor jer ako sam dobro shvatio troši samo nekih 15 l/ha a učinak je jako veliki. Kažu da dva FENDA snage preko 300ks koštaju oko 500.000,00€ i imaju otprilike isti učinak (ljudi iz POLJODARA kažu da imaju manji zato su se odlučili za kupovinu još jednog) dok CASE košta nekih 300.000,00€.
 
B

Bobo

Guest
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

Koliko mi je poznato da se s tockovima isporucuje samo CASE STEIGER 353, dok svi veci imaju gusjenice.

zasto ljudi ne kupuju takve traktore? Zato jer treba njega svejedno natociti, treba ga servisirati, treba imati velike njive za njega, jer njegova uvratina je bar duplo veca, ak ne i tri puta nego sto normalnom traktoru treba...

zatim treba kupiti prikljucne strojeve za takav traktor...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

Ma mislim svaka kila je dobrodošla ali baš su ga bezveze nakitili s onim utezma ispred
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh