• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sakupljači sijena

Tu od
4 Stu 2020
Poruka
14
Pozdrav ljudi, imam u ponudi za istu cijenu dva sakupljaca na remenove, jedan je SIP, drugi je Panonija oba su 220 cm, koji je bolji od ta dva?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,633
Svaki ima prednosti i mana.
Na Panoniji radije pucaju prsti, dulji su ali krući. Ima veće kotače, ali im znaju pucati osovine. Treći kotač je loše riješen.
Ovjesna mjesta koja nose klinove za kapčenje su loše riješena i savijaju se. Kardanska osovina je visoko postavljena pa se jako lomi kardan ako ga pogoniš malim IMT-om.
Ak su u podjednakom stanju, ja izabral SIP.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
E ako je brdo onda druga stvar.
Mislim da ga imam 4 godine, nikakvih problema nije bilo, dosta je posla napravio, ja sam zadovoljan.
 

grkov

Novi član
Tu od
1 Tra 2016
Poruka
1
Pozdrav ljudi, nov sam ovdje i trebale bi mi neke informacije ako netko može pomoć. Imam sakupljač sjena neki talijanski boga pitaj koji tip(nema nikakve pločice ni naljepnice). Sad bi na njega ubacio komplet okretni sistem od Sip favorita 234 alp ili 254 alp. Pa me zanima koliki je razmak između remenica i kolika je dužina remena na sipu. Na ovom mom je remen 32x5000 Li, a razmak od centra do centra remenice je 395mm
 

Mićko123

Član
Tu od
25 Tra 2021
Poruka
91
Pozdrav svima.
Prije par dana sam mijenjao remenje na svojoj grabilici Panonija 13 polja, pa nisam odmah kupio pogonski remen, nego samo ona 2 velika. Zanima me koji pogonski remen ide za nju ?
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,237
Uljna getriba, to ne odlazi, ako ima ulja. Jakopic ili ferencak

Poljo nova prodaje kuhna pa mozda i oni.
Ali trebas najprije naci serijski broj....
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,538
Čovjek traži zubčanike a oni nisu u ulju
Probajte pitat u Sekri oni su takovo tržili
 

Najnoviji postovi

Na vrh