• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Salata

marincica

Novi član
Tu od
7 Lip 2013
Poruka
28
to se malo ocofa i nožem odreže...ne treba baš sve, i ljudi razumiju da ne more bit idealna nakon zime...ne bude super zarada, ali prodati se može...ali na placu, malo pomalo, ako je za na veliko, već malo teže...
ali morala bi se i još malo zdebljati, pa će novi listovi nadomještati stare...
Naša salata se čudesno oporavila. Bila nam agronomica, rekla da polijemo Fertileaderom Vital (TimacAgro). Sad je beremo,3 kn komad na veliko.:)
 

dzoksinjo

Novi član
Tu od
10 Stu 2019
Poruka
15
Pozdrav. Salatu sadim za obiteljske potrebe 3 godine u plasteniku, Podravina, i nikako da je imam cijele godine,uvijek promašim rokove ili sortu koju bi trebalo posijati. Sad mi sva odlazi u sjeme, bila je zimska sorta valjda,i za par dana opet ćemo biti bez salate, a prosječno nam treba 1 glavica na dan.
Molim savjet kada sijati i koje sorte (najviše volimo kristalku) kako bi imali salate tokom cijele godine.
Unaprijed hvala
 

damir23

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2023
Poruka
114
Pozdrav. Salatu sadim za obiteljske potrebe 3 godine u plasteniku, Podravina, i nikako da je imam cijele godine,uvijek promašim rokove ili sortu koju bi trebalo posijati. Sad mi sva odlazi u sjeme, bila je zimska sorta valjda,i za par dana opet ćemo biti bez salate, a prosječno nam treba 1 glavica na dan.
Molim savjet kada sijati i koje sorte (najviše volimo kristalku) kako bi imali salate tokom cijele godine.
Unaprijed hvala
Jesi li probao sijati u razmacima od npr 14 dana. Kad je vrućina sve ide brzo u cvijet. Jedino mi se jedna stara sorta dugo nečkala bi li procvala ili ne. Od petog mjeseca tek sad ima cvijet
 

Najnoviji postovi

Na vrh