• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same Explorer 60, 65 Special

Marex

Član
Tu od
11 Sij 2015
Poruka
72
Ja ne mogu da vjerujuem kakve nebuloze iznose ljudi koji su zasli u 3 ili 4 ili 5 deceniju zivota,ja imam traktor SDF grupacije koji je dok je auspuh bio dobar bio tisi u kabinini od dosta auta u kojima sam se vozio(nisam se vozio samo u yugo koral 45),ne mogu da vjerujem da stavljate u isti kos same i imt,pa same je iz 1960 napredniji i kvalitetniji od imt-a iz 1996,to sto vi ne mozete kupiti traktor koji kosta debelo a vrijedi svake marke,a puno je udobniji i bolji od tog vaseg imt-a,svoje komplekse lijecite na drugom mjestu,i nemojte svojim pisanjem odvracati sananu ili bilo koga drugog i tako unistavati njihovo zdravlje,imam i ja traktor koji je garantovano najbolji na opstini,jer malo radi a rednovno se odrzava ali to nije razlog da ga ja stavim u oglase i dignem mu cijenu koja ce biti retardirano veca od realne.SANANA prodaj IMT i kupi biloo koji zapadni traktor,bilo koje marke,udobniji je to ti garantujem od svakog imt-a,rezervni dijelovi bar za Hrvatsku nisu problem,bolje da ti se same pokvari jednom u godini i lezi sedam dana nego imt da popravljas 7 puta u godini i da svaki kvar saniras za par sati.Kao sto rekoh stavljate ih u isti kos,ZF transmisiju i imt transmisiju,mjenjac sa strane,sinhronizovane brzine,sva moguca ukljucenja klize kao po loju bez ikakvih zvukova,ma hajte molim vas,ja da sam na mjestu admina istog trenutka bi vam zalijepio ban.Pokusajte barem jednom u zivotu biti objektivni,mozda vam se i svidi a puno toga cete nauciti na taj nacin
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,633
Marex,
Svatko na Forumu može iznesti svoje mišljenje. Dok se nikoga ne vrijeđa, nema razloga za baniranje.

Vjerojatno je ovaj Ex 60 i bolji od IMT 565, ali ga ipak nemre zamijeniti.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
A gospodin Marex e pa treba popravljati mjenjač kad se skrši ti sa strane dok na imt to traje 40 godina.
Nije nam svima privilegija i ja sam mislio same kupit za sad sam odustao .
Zbilja se bojim kvarova da nebi travu pasao jer znam koliko dođe dio za same a koliko za imt.




pripaziti na izražavanje. zwer
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Marex

Član
Tu od
11 Sij 2015
Poruka
72
Naravno da moze,ali sve je vise djece/djetinjastog ponasanja na forumu,ja veoma rijetko pisem iz razloga sto smatram da ima ljudi koji su kompetentniji od mene da pisu o nekim stvarima,a daleko je od toga da ne znam nista,ili da znam malo,ali ja i kad se javim sve ono sto kazem potkrijepim argumentima,kada sam pisao da moj traktor tjera RD od 3m niko nije vjerovao,ali ja i dalje stojim iza toga i to tvrdim,i ko god zeli slobodno neka dodje do mene i ja mu pokazem da moze raditi,i uz to sjedemo,pojedemo i popijemo i popricamo fino.
Eto ti tvrdis da ga ne moze zamjeniti,zasto?Ja odgovorno tvrdim da ce taj mali same zaorati u svakom poslu 565 a dajem svu pokretnu i nepokretnu imovinu da ce duplo manje potrositi goriva u svakom poslu u odnosu na 565.
i samo da napomenem,nemam nista protiv imt,da ne shvati neko ovo moje pisanje na nacionalnoj ili nekoj drugoj osnovi,imt traktor je kreiran prema standardu zivota u Ex YU,i u to vrijeme omjer ulozeno dobiveno je bio i vise nego korektan,medjutim danas Zetor,IMT,Torpedo(donekle),imaju bezobrazno visoke cijene koje nicim nisu opravdane,evo vec za vikend slikam vam Landinia solca 6500,1975 godiste,motor kakav svaki domacin moze pozeljeti,suh i cist kao da je sad izaso iz fabrike,nek mi neko nadje imt 1985 godiste sa takvim motorm ili zetora,ne kazem ja ima tu i do domacina ali bilo koji traktor od navedenih ce biti popapan za dorucak od strane ovog landini-a
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Imam 560 i svakom će parirat u tome poslu u tim konjima .
To ja garantiram a da je ovaj udobniji i cijena je udobnija.
Svi bi htjeli bolje i ja bi novog od sdf grupacije al nema se.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Svi bi htjeli bolje i ja bi novog od sdf grupacije al nema se.

Banka uvijek ima :rolleyes:

Nema kukanja u poljoprivredi,ili ulažeš i ideš dalje ili se izgubiš negdje..:)
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
931
Kad bi imal slovenske papire bi ti mogel preverit sameta ak je uvezen iz eu i koliko vlasnika je imal u slo.

Ak ti napravi imt u godini 500 vur odna rabiš nekaj novijega a ne 30 godina starog samea sa 5000 vurama:^):

za sada ti preporučim samo
4._champion_electronic.jpg
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Marex moral bi te malo ispraviti kaj se torpeda i zetora tiće.
Niti jedan nije mastan ako je imalo održavan.
Evo moj i od kuma i od susjeda zetori su suhi ko barut.
Od prijatelja ima dva torpeda i radi samo baliranje i šumu a suhi i rade ko vurice.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Marex

Član
Tu od
11 Sij 2015
Poruka
72
I to je dobro,jer od svega što si napisao,samo par posto je istina...

rece me neko iz cijeg pisanje se moze zakljuciti da mu je koeficijent inteligencije u minusu
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kolega Marex vozil sem dosta traktora (puno više od 100) od rusa do fenda imam puno godina no ipak malo pretjeruješ zakaj nekog banirati samo iznosimo svoja mišljenja naravni i tvoje cijenim :
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
rece me neko iz cijeg pisanje se moze zakljuciti da mu je koeficijent inteligencije u minusu

E,ovo mi je izvuklo smiješak na lice,svaka čast! " rece me neko iz cijeg pisanje" Hahaha! :D
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Banka uvijek ima :rolleyes:

Nema kukanja u poljoprivredi,ili ulažeš i ideš dalje ili se izgubiš negdje..:)

Ne treba mi banka one koče posao.
Ovako to ide brzo s čistom parom pomalo za 5 do 10 godina možda i bude nov.
 

Najnoviji postovi

Na vrh