• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same RANGER 45

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Radi se konkretno o ovom traktoru:

http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-same-ranger-45-oglas-5909988

Traktor je 1992. godina i na konedati tog modela uopče nema, svi koji jesu od tih starijih su iz 80.-ih godina.
Tražio sam i po google-u, ali nikakve podatke nemogu naći, ili su vrlo rijatki ili neznam kaj je u pitanju, a zanimaju me detalji oko motora, dal je zračnjak ili vodeno hlađenje i tako neke karakteristike.
Traktor je baš zanimljiv i čudi me što je 1992. godište jer nisam nikad takav vidio!

Ako netko ima kakve informacije nek podjeli s nama tu!
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Vvidim ne odustaješ...

radio se taj tratkor do sredine 90-tih, uglavnom su u bili frutteto serije s manjim kotačima nego ima ovaj i prilagođeni vočarstvu,...

motor ti je zračnjak ( tek poslije 2000 same je počel radit vodenjake ), 2700ccm 3 cilindra...

nježan traktor...

prošli tjedan ti je bilo pravo vrijeme za pogledat te traktore kod tog lika, svi su bili okovani snijegom... :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Je moram se informirati, da slučajno nebi kakvi novci uletjeli a ja da nebudem spreman za kupovinu :)
Na google sam jedino i iskopao takvu verziju i to vočarsko-vinogradarsku, znači niskog klirensa i uskog traga kotača.
Ovakvog normalnog nigdje ni za lijek, a traktorčič je rođen za međurednu obradu i još puno puno lakših poslova :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Vidm, vidim, več sam i dobil neke konkretne informacije u vezi motora i ostalog.
 

Najnoviji postovi

Na vrh