• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same

K

KRESO

Guest
pa nisam ni ja čuo ništa loše ,a oni koji ih imaju samo ih hvale....moj stari stalno visi na tim oglasnicima za traktore i tako me pitka malo o ovome malo o nome i tak ....trebali bi ove godine kupiti traktor ako bog da , pa nekako gledam
da takav same se čini kao best buy ... a i ljepše mi izgleda od deutza , nekako mi one bjele felge na agrotronu izgledaju jako loše ko trn u oku .... a i za razliku u cjeni možeš kupiti još dosta strojeva za same-a ...
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Taman bi i takav nekakv trebal s utovarivačem :mrgreen: Ti stari Same-i su izdrzivi. Imam u selu 2, negdej oko 30ks rade vec ko urice 30godina i dost posla. jedan ima oko 6 krava i samo taj traktor
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Tonxy kaže:
evo slike jednog same-a !! u8 prvom planu je gazda jedne u pozadini ogromne staje!!

same explorer 75!

To ti nije Explorer, već vjerojatno Centurion ili Saturno.
Pogledaj malo bolje, jer su slike premale da bi se ikaj vidlo.
Mjenjači su mu na sredini, a ne sa strane, kaj ne?
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
alen28 kaže:
ZJ kaže:
Pogledaj malo bolje, jer su slike premale da bi se ikaj vidlo.

To te ja pitam!!!

Alene čovjek je slikao mobitelom i iste su kao i one tvoje
 
T

Tonxy

Guest
dečki nema problema ,pošaljem ja vama slike pa ih vi postajte veće ako ikako znate ali ja ih nebi bogu povećo!! neznam ili sam tup za to ali znajte da sam probo sve!!

ne zj taj traktor ima mjenjače sa desne strane ali ja sam se zaje .. kad sam piso,nije to explorer nego je leopard!! evo slike kako bi to izgledalo bez utovarivača. slika je sa neta da nemislite da je slikan traktor bez utovarivača!!
Obrisan neispravan link.

i na kraju ići ću ja sa digitalcem poslikat sve to jer sam bio na motoru i nije bilo fotića pri ruci!! bit će možda i prezentacija!!
pozz
 
S

slo-limb

Guest
ako nekog interesira same galaxy 170, 170 PS, 1985, oko 7000 delovnih ur
rahlo poškodovani getribi(poškodovani zobniki za brzine-traktor ima najvišjo hitrost 25km/h; brez okvare ide 30km/h) traktor z okvaro deluje normalno, cena oko 6500€
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
šta dobar..odličan..jedan ga tu kod mene ima i ide kao ludd..sad je kupio jonija 6930 premium ali je rekev da je joni slabesi od sameja....imao je pluga 4brazd 18cola i ftrgev ga svali 3dan..a sada je kupio lemken opal 8 i rekao ja da ide lijepo.isto je htio prodati samea ali sad kad vidi kako je joni slabesi od jega rekao je da nema šanse da ga proda...
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
jučer sam primjetil da su mi se otpustile sve matice tamo gdje izlazi kardanska osovina a dvije do kraja (ispale su)
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
breza kaže:
jučer sam primjetil da su mi se otpustile sve matice tamo gdje izlazi kardanska osovina a dvije do kraja (ispale su)

:shock: :shock:
Pa koliko ti sati ima traktor?
Izgleda da su u tvornici opet bili prebrzi.........
 

Najnoviji postovi

Na vrh