• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
evo vidite, toma je kupoi isti traktor ko i moj i u isto vrijeme odprilike, cijen je bila 30.000 eura, znači kamate+ ostalo, došao je on nas malo manje 40.000 eura!
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
@mario. Mislim da ima ali je kabina okrugla i motor nije 96ks nego 90. Negdje sam to vidio, sad di nemoj me držat za riječ
Pa reko sam da je to explorer3.
Razlika je 5000 eura, što nije previše, dok sam ja kupovao razlika je bila 3000, 110 je več puno veča razlika u cijeni.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
@ Šanana. Tako je 36 000€ s pdv+kamate i to ti je blizu 40 000.
@ Mario. Da to je Explorer 3 ali ima i okrugla kabina i poklopac motora kao Classic i ima 90ks. Ti su valjda za ova tržišta zemalja u razvoju. Jeftiniji su sigurnood 3-ke
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
JEL to traktor ko od Šanane i Tome::
Obrisan neispravan link. ;) :?:

a ovo je ponuda gdje je ph + kardan gratis:
Obrisan neispravan link.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Da to je Explorer 3 ali ima i okrugla kabina i poklopac motora kao Classic i ima 90ks. Ti su valjda za ova tržišta zemalja u razvoju. Jeftiniji su sigurnood 3-ke
MIsliš na ovog? Ako jesi, taj je bio jeftiniji 1000 eura od trojke, mislim da ih više ne proizvode.
Obrisan neispravan link.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
marko hurlimann xa86 kaže:
JEL to traktor ko od Šanane i Tome::
Obrisan neispravan link. ;) :?:

a ovo je ponuda gdje je ph + kardan gratis:
Obrisan neispravan link.


Da ovaj sa gornje slike je ko moj i tomin, to je dakle cjena za osnovni model, jer naši su koštali znatno više od toga!
Ovakvog sa druge slike ima jedan čovjek koji je uzeo godinu dana prije nas i k njemu smo išli malo gleddat traktor u radu i svidio nam se i uzeli smo ga!
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
marko hurlimann xa86 kaže:
koja je razlika između tih 2 modela????
Ja mislim da je jedina razlika ta što ovaj gore ima 95 ks i euro2 motor a ovaj dolje 90 ks i euro1 motor.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Eto, to što kaže mario i još neke sitne razlike u kabini iznutra, te je malo drugačija boja haube i kabine!
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ova Cijena Classica od 23 487€ ti je bez pdv-a i za 75ks traktor. Nema ni PVH i PTO. Ovaj na dolnjoj slici ima u toj cijeni i PVH i PTO. Traktori su isti samo su drugi motori i maska je narančasta, a ne crna, sad za druge sitnice nemam pojma

@Mario. Da na tog sam mislio. Bilo ih je još u ponudi kad je 3-ka izašla, valjda na skladištu ih je bilo.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
ŠANANA IMT 565 kaže:
Eto, to što kaže mario i još neke sitne razlike u kabini iznutra, te je malo drugačija boja haube i kabine!

I još je razlika u tome što stari tip ima zračno hlađenje a novi vodeno.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
takav same ima i u mome kraju samo bez kabine . i koliko je moguče vidjet da je i ovo nekaa "dodatna"kabina..
traktor je inače dost dobar samoj e spor..
 
W

Wiky89

Guest
Alo imam pitanje za neke koji mozda znaju!! ;) Zanima me dal ko zna nekaj vise o solarisu ili bilo kojem tak manjem traktoru iz te tako receno klase malih traktora iz SDF grupe!! Zanima me dal zbilja postoji mjenjac kojim postize brzinu od 40 kmh i dal bi takvim traktorcekom bilo problem raditi i 5-7 ha ratarsta!! buduci da se planiram baviti vocarstvom trebam nekaj manjeg a izgleda dosta snazan i okretan traktor za tak nekaj a kad bi vec bil novi radil bi i neke poslove u ratarstvu!! Hvala
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Same Solaris ide definitivno 40 km/h, kao i ostali njemu slični traktori iz SDF-a :blackeye
 
W

Wiky89

Guest
A s kojim to dimenzijama guma?! ak se moze znat i dal mi taj traktorcek moze posluzit za oranje? TNx :shock:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Wiky89 kaže:
A s kojim to dimenzijama guma?! ak se moze znat i dal mi taj traktorcek moze posluzit za oranje? TNx :shock:

E neznam točno s kojim dimenzijama guma, pogledaj si karakteristike traktora na njihovoj web stranici!
Ako uzmeš Solaris 50 ks, to nije uski traktor, ore on s 2x12'' plugovima bez frke, ak je teška zemlja s 1x14''!

Ljudi kod mene rade i puno više zemlje s imt 540 i 2x10'' ili 1x14'' i ide tako godinama!
 
W

Wiky89

Guest
Pa da ja imam 2* 12 i srednje teske do lagane zemlje tak da nemam bas frka ni sa storetom 402 kod oranja orem otprilike kak mogu!! ;)
Evo vidim da su nes sređivali stranice pa ovo je valda novo!!


Obrisan neispravan link.
 

Najnoviji postovi

Na vrh