• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Je, to je to, al sam se malo zeznuo, ipak ide max 30 km/h :oops: :oops: :oops: :oops:
Mada, meni osobno takav traktorčič od 50 ks 4x4 bi dušu dao za sve manje poslove na gospodarstvu, u potpunosti zamjenjuje recimo 539!
 
B

Bobo

Guest
ŠANANA IMT 565 kaže:
Je, to je to, al sam se malo zeznuo, ipak ide max 30 km/h :oops: :oops: :oops: :oops:
Mada, meni osobno takav traktorčič od 50 ks 4x4 bi dušu dao za sve manje poslove na gospodarstvu, u potpunosti zamjenjuje recimo 539!


Ajd ne pricaj gluposti...

5 puta neokretniji traktor da moze zamjeniti 539 u potpunosti... po okretnosti mu je samo 533 ravan, dok ni on po snazi ne moze blizu, a univerzalnost takog malog traktorcica se ne moze traziti ni u jednom SDF proizvodu. istina, udobnost, komfor, snaga bla, bla, bla... ali 539 je jedan jedini i nezamjenjiv ljudima koji mogu iskoristiti njegov puni potencijal, a nemaju potrebe za vecim traktorom. O cjeni i dobavljivosti rezervnih djelova da ni ne govorim...


Dakle, ovo je bio OFF-TOPIC i ne bih volio da se tu sad razveze kako 539 (ne)valja i kako je same bolji...


Daleko od toga da je same los, moze biti samo 50 000 puta bolji, ali samo sam htio napomenuti da je najbolji traktor na svijetu i dalje na prvom mjestu ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma dobro bobo, da neidemo u off...

Imam doma 539 i dobro znam sve ovo o čem ti pričaš... ;)
 
B

Branimir 105 s

Guest
Evo jedan zanimljiv filmić.
Šanana ni ne zna kaj njegova raketa može :D
[youtube:ctiql0pe]ftMp91st-O4[/youtube:ctiql0pe]
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Toga videa imam ja na kompu več više 2 godine, otkad je Same stigao, a ja sam pronašao ovaj video, živci mi pucaju dok vidim kak lik orje, a ja nemam takve plugove :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: da si probam orati, mada u našim zemljama bi brzo zaklal traktora s takvim oranjem, kod nas za to treba oko 135 ks traktor! :mrgreen:


Ma Same je zakon, vozil sam s polja neki dan 3x14'' okretača Rabe, pošto je liku crkla hidroulika na Fendtu Farmeru 110 ks, a pošto mi je kolega, zvao me da mu plugove doma otpeljam i veli orji si ak oš, a ja ko ja na prvu zemlju, malo blato i voda stoji, ja zapičim na 30 cm, nebi vjeroval kak sam se ugodno iznenadil da Same rastura s tim plugovima, naravno prva i špera, niti blato mu ne smeta :D :D :D
Ti Rabe plugovi su zakon, da viš koje supač daske imaju!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
tu je več prije bio neki prohod nekim strojem i zemlja je rahlija...
ali SDF zvijer :mrgreen:
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Izgleda da je dosta tvrdo jer na mjestima ni pretplužnjaci ne diraju zemlju.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
jd4755 kaže:
Izgleda da je dosta tvrdo jer na mjestima ni pretplužnjaci ne diraju zemlju.
ma kakvo tvrdo :!: :!: lik ne orje u dubinu...
vidi se da je zemlja več orana i pređena s rotobranom tak da zatoo orje bez problema.
 
S

Sesva

Guest
JOj daj ajde , ovo ko da po pijesku ore , je ti problem , pa tu bi i moj rižoto isel s tim plugovima bez problema , kad je zemlja takva kava je i jos je kolko vidim preorana vec i prodeno s rotobranama , onda ti je sigurno bas tesko haahhaha
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kaj bereš kukuruzu po cjeloj hrvatskoj :?: :?: :?: :mrgreen: , il si berača prodal ;) :mrgreen: :blackeye
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
vidi ga kak ima dobro oko :shock: svaka čast ,u pravu si ode on kod drugog gazde :cry: :cry:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pak ima Same dobre retrovizore, iste ko i moj! :lol: :lol: :lol:
Vidim moral si i prek Gudovca proći ;) , al za ova mjesta neznam, tražim na autokarti, al ih nema, gdje je to??? :scratch
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ŠANANA IMT 565 kaže:
Pak ima Same dobre retrovizore, iste ko i moj! :lol: :lol: :lol:
Vidim moral si i prek Gudovca proći ;) , al za ova mjesta neznam, tražim na autokarti, al ih nema, gdje je to??? :scratch


iz karte iznad se lijepo vidi put do mene, iz nevinca prema patkovcu (malo razgledavanje štale za 8 milijuna) i 380krava, nekoliko agrotrona i agrofarma, samohodni silokombajn deutz....., i izađete na glavnu cestu, idete prema severinu, bulincu, drljanovcu, maloj pisanici, i skrenete u najduže selo u hrvatskoj, velika pisanica duga 13 kilometara (na karti gdje pruga sječe magistralu pa sve do nove pisanice i male pisanice i poluma, i velikog grđevca sve je velika pisanica, i probate pronač mene (alen me je našao od prve)
ti šanana dolaziš od gornje strane, sa sjevera.
ovo gdje je bio breza je više kraj od đuke, on tamo caruje, više su povezani sajmovima stoke u ivanskoj i tak to, dok smo mi više povezani sa velikim grđevcom (tamo je rođen mato lovrak)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja dolazim od strane bedenika, našao sam te od prve, 3 puta sam se provozao gore dole da se uvjerim, ali svi vizualni dokazi su upučivali da je to tvoje imajne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Malo mi je kompliciran taj vaš bilogorski rajon, treba sa tu snači, to je sve moj djed prošao s traktorom i propješačio davnih dana, puno mi je pričao, al meni je to koda bi zidu govoril! :mrgreen: :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh