• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A koji je to, explorer???, koliko ks i koj godina proizvodnje, malo čudno izgleda u odnosu na naše explorere, kaj ne toma???
Naši su explorer 2, kaj ne, a jel je to jedinica il koji :?: :scratch
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Slabo se vidi ali piše EXPLORER N 55 ili kaj :scratch :scratch
i pitanje ako to je EX ili je samo naljepnica...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
marko hurlimann xa86 kaže:
Slabo se vidi ali piše EXPLORER N 55 ili kaj :scratch :scratch
i pitanje ako to je EX ili je samo naljepnica...
Explorer je 100%,al nije nikak 55 ks, ima sigurno 75 i više, preveliki je za 55 ks po meni :scratch
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
yzf ico kaže:
jel ima JOŠ kakvih mana osim getribe navedene? mislim da mi ona nece predstavljati problem zato sto fali bzina
Na polju ti neće faliti brzina, no na cesti sigurno hoće, naročito ako imaš brege.
Obrati pažnju na stanje turbine, jer ti je nova oko 1300€ bez PDV-a.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
To je Same Explorer 95. Ima konja koliko i Šananin i moj. Manji je jer ima manju kabinu i nije izolirana ko ove. Ima manju i colažu guma
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
toma84 kaže:
To je Same Explorer 95. Ima konja koliko i Šananin i moj. Manji je jer ima manju kabinu i nije izolirana ko ove. Ima manju i colažu guma
Teško da je motor ko tvoj :!:
bio bi to pre "explozivan" traktor pošto ima malo kg..i
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
toma84 kaže:
To je Same Explorer 95. Ima konja koliko i Šananin i moj. Manji je jer ima manju kabinu i nije izolirana ko ove. Ima manju i colažu guma

A zakaj tak izgleda, koja je fora, koja god. proizvodnje i za koje tržište, neje mi jasno :scratch :scratch :scratch
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
A ne znam koje godište, ali je ko nov, jako očuvan traktor. Neka međulinija za neko drugo tržište
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Stara linija limarije. Za siromašna tržišta. Možda su čak iz Indije, poput Tiger-a. Neznam kak su došli k nama, jer inače postoje i takve verzije traktora s plastičnom haubom i auspuhom gore s desne strane.
 
K

Karlito

Guest
evo pokoja slika i od mene,vidio sam traktora u radu sami bregi okolo njega al radi bez problema

DSC00146-1.jpg

DSC00147-1.jpg
 
K

Karlito

Guest
marko hurlimann xa86 kaže:
Čudan same :scratch

ja kad sam prvi put vidio taj traktor pomislio sam neki rus,mtz il tak neš i odo ga ja poslikat kad ono na naljepnici piše same..
 
K

Karlito

Guest
toma84 kaže:
Mislim da je prefarban traktor

nije,od kad ga je čovjek kupio nije ga ništa prefarbavo
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
ŠANANA kaže:
I zadnje felge ima ko na 540/542/549 :mrgreen:
Nisu baš iste...
drugačije je na IMT-u srce prišrafano gore ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
marko hurlimann xa86 kaže:
[quote="ŠANANA":1b3ulrbs]I zadnje felge ima ko na 540/542/549 :mrgreen:
Nisu baš iste...
drugačije je na IMT-u srce prišrafano gore ;)[/quote:1b3ulrbs]

ma pogledaj još jednom, iste se!
 

Najnoviji postovi

Na vrh