• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Originalni filteri su ti FIAAM. Na mojem su tvornički bili gore (samo pofarbani u boju bloka). SDF ne proizvodi filtere, već to radi netko za njih.
BTW Marko, kakva je cijena Akros ulja (po litri)?
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ma čekal je oranje pa pranje, stoji već dva tjedna smazan još od voženja gnoja... Sad sam ga bio totalno uneredio :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
odlične slike, pogotovo prva, on je stvoren za rad i blato :D :D :D :D
I ja sam danas orao cijeli dan, nije baš tako blatan, jer nema vode nekaj po polju, al je svejedno malo blatan :mrgreen:

p.s.
danas sam ga skoro prekrenuo :D
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Evo di sam ga uneredio skroz :mrgreen:



Trava + voda poslje smrzavanja tla = blato
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ŠANANA kaže:
odlične slike, pogotovo prva, on je stvoren za rad i blato :D :D :D :D
I ja sam danas orao cijeli dan, nije baš tako blatan, jer nema vode nekaj po polju, al je svejedno malo blatan :mrgreen:

p.s.
danas sam ga skoro prekrenuo :D

i preko mene prošao skoro s traktorom :shock:
pazite ovo ja kod njega stojim na pružnom prelazu i čekam da vlak prođe, rampa je spuštena, kad iza mene odjednom same explorer, on žmigavac i obiđe mene i naguzi se na rampu, a mora bit prvi kad se rampa digne da neb nekud zakasnio :mrgreen: :shock: :mrgreen: iza pruge prođe 30 metara i skrene u dvorište :shock:

;) :mrgreen: :roll: :lol: 8)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
marko hurlimann xa86 kaže:
Slabo si pokosio :mrgreen:

to je bio djedov ljulj, kosio je s 539 i fahr 165 :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
bogec kaže:
ŠANANA kaže:
odlične slike, pogotovo prva, on je stvoren za rad i blato :D
I ja sam danas orao cijeli dan, nije baš tako blatan, jer nema vode nekaj po polju, al je svejedno malo blatan :mrgreen:

p.s.
danas sam ga skoro prekrenuo :D

i preko mene prošao skoro s traktorom :shock:
pazite ovo ja kod njega stojim na pružnom prelazu i čekam da vlak prođe, rampa je spuštena, kad iza mene odjednom same explorer, on žmigavac i obiđe mene i naguzi se na rampu, a mora bit prvi kad se rampa digne da neb nekud zakasnio :mrgreen: :shock: :mrgreen: iza pruge prođe 30 metara i skrene u dvorište :shock:

;) :mrgreen: :roll: :lol: 8)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a šta ču kad sam takav :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

pajdo

Član
Tu od
26 Srp 2007
Poruka
202
ŠANANA kaže:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a šta ču kad sam takav :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jooj, pa kud se žuriš?? :shock:
Najjači su mi potezi vozača kad me prestigne, ulazi u škare, skoro izazove sudar, a ono za 100m nakon što je skoro napravio glupost skrene u ulicu, ili birtiju! :blackeye
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
A hića je pa se žuri, pada količina alkohola u krvi :mrgreen:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
toma84 kaže:
A hića je pa se žuri, pada količina alkohola u krvi :mrgreen:
Ne, nego raste količina krvi u alkoholu :mrgreen:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
I to kaj veliš, postotak naginje ka krvi, a tooo nikak dobro :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
to je konstantno kod mene, al samo u ljetnim mjesecima, pogotovo u fazi sušenja sijaena, znali smo se napiti do navečer, pa je i balirka i dvije prikolice sijena ostale pred gostijonom jer smo ih previdli dok smo izlazili, mi u traktore, a netko nam je klinove spovadil :lol: :lol: :lol: :lol:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Pa se dode doma bez priključka 8) , a drugo jutro sam traktor u dvorištu
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ima li tko iskustva sa same laserom 130?
googlao sam,ali nisam nasao nista korisni.. :? znam samo da je na njemu cista mehanika, 24+12 brzina i to je u biti to.. e da,i samo 30km/h

inace kako su se pokazali? neka posebna mana ili nesto?
sta znaci oznaka VDT?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Imam nekve podatke ali samo za same LASER 125 i 150..
Ak te zanima postavim..
130 je inače stariji model,a ovo su noviji ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh