• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
509
ZJ, mislim da fićona ne misli na to :D

Čini m ise da on misli na ovu ručicu pored kvačila s kojom se štela nagib volana u kabini....a to nema opet veze s skretanjem :)
Oni jednostavno imaju malen anjšlag i točka.


a to je za to
nisam opče znal za kaj je to
doma sam to štel pomeknuti ali nejde kaj da je zašvasano
jer sam videl da mi to tetec ima i nkj je diral sam mislil da ima bolji anšlang kotača
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Pa ainšlag je isti s prednjim kočnicama i bez njih, nemožeš ništa više zmotat volan s isključenim prednjim kočnicama.

@fićona; jel ti se dodiruju gume naprijed s haubom pod punim ainšlagom?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,242
Pa ainšlag je isti s prednjim kočnicama i bez njih, nemožeš ništa više zmotat volan s isključenim prednjim kočnicama...
Istina, no manji je krug okretanja s uključenim kočenjem prednjih i zadnjih kotača (kad se koči jedna strana).
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,242
pak i moj je proširen pak se ne dodiruju kotači z haubom
a neznam onda kak to na tvojem more se dodirivati
Možda ima širje gume :scratch
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,884
ako ti se dodiruju pr.kotači s haubom a to se događa ko većih nagiba (mosta),npr.kod oranja,uključen pr.pogon i ako ima gdje lufta bilo most, rukavci.....
meni malo dodiruje haubu na Hurliju
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
nema nigdje niti lufta ama baš ništa. Most je rastavljen i stavljeni su novi potrošni dijelovi.
 

nsamanic

Član
Tu od
8 Ožu 2010
Poruka
57
dijelovi za same

imam problem gdje nabaviti dijelove za traktor same minitauro 60!!!
dali ima neka trgovina koja uvozi te dijelove i kako se kreću cijene!!
gdje ima kakav dobar mehaničar za takve traktore???
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,242
Traktor servis KRIŽEVCI
Trgo GEA Nedelišće....
pitaj
 
Z

ZORAN BUKUR

Guest
Ja imam ovakav traktor to jest skoro sam ga kupio pa me interesuje dali znate nesto o njemu
2e4hoid.jpg
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,884
nećeš pogriješit ako ga kupiš,jako dobri motori bez obzira na zračno hlađenje,mala potrošnja,čista mehanika,eventualno malo bolje isprobati mijenjač kod kupnje i to je to
 
Z

ZORAN BUKUR

Guest
Znaci menjac im je osetljiv?Akakav im je hidraulik?Ja sam ga vec kupio sada je gotovo nema nazad dali ima neko ovakav traktor?
 
I

IMT

Guest
Znaci menjac im je osetljiv?Akakav im je hidraulik?Ja sam ga vec kupio sada je gotovo nema nazad dali ima neko ovakav traktor?

Druže Same ti je car. Ima jednu od boljih hidraulika, bar kako ga ja poznajem. To se nemože poderati.
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
509
sinhroni im brzo otiđu bar tak kod mene
bar kod mene
al ja nemam same buffalo nego same laser
 
Z

ZORAN BUKUR

Guest
Kako se moze primetiti prvi simptomi kvara u menjacu jel izbacuje iz brzine ili sta?Kolko te je kostalo eura popravka sinhrona?
 

Najnoviji postovi

Na vrh