• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
evo za vas ljubitelje same-a kaj velite na ovu igračku:?:samo za kolege BREZA i ŠANANA...hehe

 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,995
Eksperimentiranje s bojama...bljak! Jesu talijani estete i dizajneri, ali u neke svetinje se ne dira.
Za mene je Same narančasti/crveni, Lambo bijeli i Huerli prljavo zeleni.
Ovo drugo su ... neznam kaj. Draže bi mi bilo da se dodvoravaju kupcu boljom opremom, većom kvalitetom i tehnološkim inovacijama, kak su nekad.

Zanimljivo, niti Fendt niti MF niti JD nemaju takvih pokušaja: Valjda znaju zakaj.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,995
Ne kužim. Svatko može prefarbati svakaj. Mislim na tvornički isporučenu boju.
Znam da Valtra isporučuje traktore u bojama po želji, no neznam baš za druge.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ima i fendtova i mf-a i jd-a crnih po netu, nove serije. ima i narandjastih mf-a, te fendtova u jos nekim bojama.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
evo sad smo skrenuli sa teme al sam da pokažem kolegi @ZJ da ima svega al mi je najljepši prvi:prayer::supz:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,995
OK dečki, pobijedili ste. No, ostajem pri svojem.
Fric, ovog zadnjeg Fendt-a izbaci iz razmatranja, jednako kao i narančastog Steyr-a. To su tvornički prepravljeni komunalni, šumarski ili građevinski strojevi, pa im je i boja narančasta.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
OK dečki, pobijedili ste. No, ostajem pri svojem.
Fric, ovog zadnjeg Fendt-a izbaci iz razmatranja, jednako kao i narančastog Steyr-a. To su tvornički prepravljeni komunalni, šumarski ili građevinski strojevi, pa im je i boja narančasta.

dobro onda imam i crvenog Fenda,al ovo je tema o Same-u tak da nećemo tu raspravljat...u miru...;)
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
super turbo to ti proizvodi ina i možeš staviti super 5 to ti je skoro isto ulje ja u svoj same točim super 5 jer je jeftinije a opet sa super turbo možeš napraviti 20 radnih sati više
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
super turbo to ti proizvodi ina i možeš staviti super 5 to ti je skoro isto ulje ja u svoj same točim super 5 jer je jeftinije a opet sa super turbo možeš napraviti 20 radnih sati više

dali može u motor ići ulje kamionsko castrol 10w40
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,995
dali može u motor ići ulje kamionsko castrol 10w40
Ja koristim Valvline AllFleet Extra 15W-40, dakle isto kamionsko ulje.
Tvoj Lambo nema turbine, pa može ići i ulje slabije kvalitete.

U getribu i hidrauliku nikako Nipenol, već Transhidrol.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Ja koristim Valvline AllFleet Extra 15W-40, dakle isto kamionsko ulje.
Tvoj Lambo nema turbine, pa može ići i ulje slabije kvalitete.

U getribu i hidrauliku nikako Nipenol, već Transhidrol.

zj hvala najljepša za tvoje savjete i preporuke
 
C

carlibraun

Guest
Fićona gdje kupuješ dijelove ?..i da li si zadovoljan ?

ja sam sada naručil filter ulja od neke firme u Međimurju !
 

Najnoviji postovi

Na vrh