• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Hm, nisam ni gledao nove, već malo rabljene. Kolika je cijena novog dorado classica?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,741
Da, ali 24t bez PDV-a, a i trocilindrični je motor, Farmotion motor, common rail.
Ja bi ipak radije klasičnoga.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Znači da onda indijac nije loša opcija....

Jedino neznam ZJ koliko bi koštal taj servis na R2.90 ako se to i dogodi kaj si napisal?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,741
Ruke ko ruke, no dijelovi nisu jeftini. Samo za primjer, poznanik je trebal računalo za reverzer (Stop&Go) i rekoše mu 20t kn. Ne znam kak je to riješil.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Zamjena bi mu bila bolje onda ovo?


Konjaža paše, preuzeo bi poslove od štoreta 504, kao i priključke...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,741
Ak već kupuješ, kupi nekaj jače, a u istim gabaritima.
To je turčin ;)
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Ovaj je skoro novi, to mi jedino ulijeva neku sigurnost....

A ovo?


Čudnog li proizvoda, hrgasti, 55 konja i čak 4 cilindra? veli tip Iveco motor....

A iduće jedino mogu 80 ks.... to mi je preveliko i previše troši...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,741
To je već ozbiljnija mašina. Mislim da i je i taj turčin.
Rekel bi da je to 3200cc, FPT motor a ne Iveco. I taj motor ide do 75ks a ne do 90.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Ali ovaj u odnosu na New Holanda ima 2300 sati / 30 sati, i stariji je tj. 2015. god/ 2019. god, i 1500 € skuplji, i još bum imal problema s priključcima.... i ne poznajem uopće Case, koja je to grupacija?

Ali na oko mi je ovaj mljac.... ufff....

hmmmm...

Neznam ni sam kaj napraviti, tražim nešto novijeg godišta sa malo sati... jer ovo kaj gledam u SLO, to sve ima ober 4000 sati... ovo je kod nas s malo sati, drugo ne mogu naći.... a da nije teška zvijer...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,741
CNH... jedan od "svetog trojstva" (+Valtra/Fendt + Deere ).
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,741
A da se mi ipak pogodimo? Moj je Talijan, samo na glavama piše India :hahah:
18 let, 2500 vur na cesti.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
No ZJ, moraš se odlučiti.... ja sam ozbiljan. Daj barem hiti koju sliku svojeg stroja ovdje...i pa je to SAME tema, inaće sam fan tog znaka :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,741
Iwanho, a koliko se mogel zmučiti na 5 rali zemlje, uz još jen traktor?
Najviše vur je nabral u 3 sezone branja kukuruza. Nakon toga, uglavnom transport...
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Da si izostavil zadnje dvije riječi u postu, izostal bi i moj komentar, čak i kao mala šala. 😉
 

Najnoviji postovi

Na vrh