• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Samohodna kosilica - preporuka

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,427
Da, takve ALK getribe u Al kučištu su bile na svim ALKO kosilicama, na svim ostalim su bile GT u plastičnom kučištu (Stihl,Solo Alko), sad se samo nadam da onaj pridjev premium u nastavku Alko Silver se odnosi na kvalitetnu unjtrašnjost tog Al oklopa getribe, nek jel bi je kao novu več trebal otvoriti i zaliti sa cca.pol desi ulja ili da pričekam sljedeču sezonu, kak bi rekel hamlet iz mrduše donje biti ili ne biti ssm odmah ili sad
Tebi je najbolje da odma kupiš 2 kosilice. 1 za rad ,drugu za proučavanje getribe 🤭
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
Zna li neki znalac ovdje postoji li kakav premaz (nešto kao teflonski) za kućište kosilice (unutarnji dio gdje je nož) koji bi smanjio lijepljenje trave i zemlje za kućište?
Ubija me svako malo to čistiti kad je malo vlažnija trava.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,117
Zna li neki znalac ovdje postoji li kakav premaz (nešto kao teflonski) za kućište kosilice (unutarnji dio gdje je nož) koji bi smanjio lijepljenje trave i zemlje za kućište?
Ubija me svako malo to čistiti kad je malo vlažnija trava.
Ja nakon košnje i čišćenja,imam spreman mix dizel + ulje u šprici za čišćenje stakla,i sa tim prođem,nije da se ne zalijepi,ali se lakše skida jer je masno,a i prevenira hrđanje
 

sanjar

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2015
Poruka
135
Morao sam mijenjati motor na svom Rajderu. Pa imam problem sa vakum pumpom, zato što je na starom bila pumpa sa tri izlaza. A sada na ovaj ne mogu spojiti valjda treba sa dva.
 

Prilozi

  • IMG_20240703_223608.jpg
    IMG_20240703_223608.jpg
    27.9 KB · Pregleda: 10

Najnoviji postovi

Na vrh