• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Samohodni kombajn za šeæernu repu Ropa

B

branko

Guest
zrine892 kaže:
e decki moji pa da dojdete na moju jednu krasnu njivu gdje sam imao 10 ha repe u tri komadu a jdena poseban komad zemlje gdje se nalaze 6 bandera..katastrofa...mal mal pa izlazim prskalici grane zatvoriti...

nije to nista ima ti jedna parcela, e sad nisam siguran dal je u sloveniji na granici s austrijom ili obrnuto mislim da ivica ima slike od te parcele a ako ne kad budem isao drugi put po dijelove ja cu poslikati. uglavnom parcela bi mogla biti oko 3 ha povrsine sirine jedno 50 metara a po njoj uzduzno idu tri dalekovoda jedan kraj drugog.
 
R

robert

Guest
ja sam danas poceo servisirat ropu,pregledavao sam je,a sutra pocinjem raditi na njoj.evo par slikica-
trabam ulja sistem dodat.lampica se upalila
Obrisan neispravan link.
nakon 10 mjeseci stajanja,penta pali na zub....ovakav motor je kao san,samo da je nesto jaci.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
Jesu li to prednje gume ispustene da moze stati pod garazu?

Predivan stroj, samo mi se u usporedbi s covijekom cini OGROMNA. Nikada ROPU nisam vidio u zivo, no bit ce i prilika za to...
 
R

robert

Guest
bobo,gume nisu ispustene,nego je tezak uredjaj za vadenje,oko 5 tona(ono naprijed sto se podigne),pa gume tako malo 'sjednu',velika je no ne znam,meni se ne cini nesto pretjerano velikom,valda sam navikao na nju,inace,malko sam vislji od zadnje gume,mislim da je ona oko 175-180cm visoka,sirine 109cm,imam ju 4 godine nikad nisam nadopunjavao gume.sad su na 2.3bara.motor je strasan!!- volvo penta,samo mu nedostaje konja.ima 9000sati,radi savrseno!
 
R

ROKI

Guest
Kad se čovjek ženi treba sve strojeve u dvorištu fino oprat, uredit, prekontrolirat, podmazat, nacifrat i još kojekake ceremonije nadodat da kad snaša dodje u kuču da nekaže: Ju, pa neču ja terat kojekake drnde, de ti to bajo malo doteraj u red! Zna to bajo, nema šta. Zato je i uranio sa opravcima i urdjivanjem. Inače se to radi pred samu sezonu! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
R

robert

Guest
he,ko bi drugi vec roki,znao sam da ti imas neki kometar dobar.D O B A R ! :lol:
 
Z

zrine892

Guest
Re:

mario kaže:
Čije motore ima Ropa?

ove nove rope imaju MAN-ove motore....po 500 ks..A obujam im je 12.000 cm3...ma strašan strojj...odnosno zakon....
 
R

robert

Guest
Re: Samohodni kombajn za šečernu repu Ropa

580ks daimler-chrysler,iliti po naski mercedes
 

Najnoviji postovi

Na vrh