• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ŠANANA IMT 565

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ajde nazovi pa pitaj lika za koliko on to da prodat. Nemre tražit 550 € za to, nema smisla, to mu odmah treba nabit na nos!
Lako se dogovorimo za gume, tebi i ovako netrebaju, a meni če poslužit.

Što se pak tiče ovih za 577, to je dobra prilika :)
 
B

Bobo

Guest
Bas sam ga krenuo zvati i trazim oglas po njuskalu, i ne mogu ga naci, odem stranicu nazad na ovoj temi stisnem link i lijepo napise "Ovaj oglas je neaktivan" jxxxt ga, netko me preduhitrio...

A i kad bolje pogledam, sta ce mi siroke felge, realno, ne trebaju mi, al onak, ak je 550kn, nije puno, da se to preprodati ;)

ugl, netko se usrecio...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Danas ujutro mi bane poštar na vrata s nekim čudnim paketom u ruci, baci ga na stol, veli da ništ ne košta i ode.

Ja sav zbunjen, pojma nemam kaj je to, lijepo, tanko upakirano u kartonsku omotnicu, slično ko jumbo pizza :D, gledam gore piše moje ime i adresa, a pošta i poštarina plačena u SLOVENIJI.

E onda mi padne na um da sam još nekad proljetos na stranicama jednog njihovog proizvođača poljoprivredne mehanizacije gledao i naručio kalendar za 2013. godinu, evo danas mi je stigao.

Stvarno sam ostao iznenađen i zatečen jer se nisam nadao da če to ikad iz Slovenije stići na moju kućnu adresu! :)

Evo napisat ću da se radi o tvrtci GORENC.

Posjedujemo i njihov sjetvospremač, a susjed ima njihovu ralicu za snijeg. Proizvodi su im stvarno na nivou.:mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Je dečki, al da vidite kalendar.
Svaki mjesec reklamira jedan stroj, a uz stroj jedna prekrasna mlada dama, svaki mjesec u drugačijem izdanju :D

Budem poslikal svaki mjesec posebno pa stavim slike.... :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kolega, koji jednostavan program mi preporučate za izradu videa??

Znači da napravim video od sličica i ubacim mu muziku u pozadinu.

I da ima opciju upisavanja teksta na određenim mjestima videa.
 
B

Bobo

Guest
Ja sam zadovoljan windows movie makerom... Osnovan alat a dosta lijepih videa napravi...
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
evo našeg ŠANANE na ljetovanju!

P160711_1331_01.jpg
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Što bi rekli u 5 elementu je :rolfer::rolfer::partyman::partyman:,tu bar nema morskih nemani,jedino one mlade podravke
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ooooo, gle ga! :)
Ma krasno sem ispal :D

Evo vračam istom mjerom :D

Slika023.jpg
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ijaj dečki, imam same probleme s movie makerom, ništ ne razmeme, muzika strašno loše kvalitete, koji format mora biti, jel mp3 propisan format za movie maker????

Jel ima ko kakve upute na hrvatski?? jel ima možda ko i windows movie maker na hrvatskom???
Nemrem ništ naći nigdje....uhhh
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Probat ću kolega.

Jel imaš možda neki movie maker program na HR jeziku??
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,753
jel imaš picasu 3,na njoj ja radim videa...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nemam, moram ju skinut.
Velim, najradije bi nešto na HR meni!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,753
pa ona i ima hr meni.....;)
imam ti i video uputstvo kako se radi video...
 

Najnoviji postovi

Na vrh