• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ŠANANA IMT 565

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,753
da ga nje kakva zarobila u kukuruzi...:supris:
 
B

BAGERISTA

Guest
Neda se on,,,,,,,,,,:weedman:,nakraju če podlegnut ko svi mi..:lol::lol::lol:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
U subotu prijepodne na samom zavoju gdje je tvoja kuća Šanana idem prema kloštru kad kamion prelazi na moju stranu ceste, izbjegavam koliko mogu i valjda me sam Bog spasio da se ne prekrenem. Okrenem se a kreten vec daleko. Srce mi stalo. Nije puno falilo da bude svasta, neponovilo se
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
U subotu prijepodne na samom zavoju gdje je tvoja kuća Šanana idem prema kloštru kad kamion prelazi na moju stranu ceste, izbjegavam koliko mogu i valjda me sam Bog spasio da se ne prekrenem. Okrenem se a kreten vec daleko. Srce mi stalo. Nije puno falilo da bude svasta, neponovilo se

To je normalna pojava na našoj "magistrali smrti" kako je mnogi nazivaju.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
postavio je šanana jednom sliku samea sa sjetvospremacem gdje ga je zakopao iz zafrkancije. nemogu sada naci tu sliku posto ni neznam tocno gdje je bila.

uglavnom, 100% sam siguran da je ta slika u gospodarskom listu na reklami oro internationala. ima par starih traktora i zadnja slika je njegov same..
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Da vidio to, najvjerojatnije bila zamjena staro za novo iliti slabiji za jačeg :)
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
nevjerujem..
prije bi rekao da im se svidjela slika pa su to stavili tako samo.
 
H

Hurlimann86

Guest
Ima je i u agroglasu, a nije ništa mjenjao i dalje ima samea to su se samo okoristili slikom.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo i mene....:D
@Kićo...dobro si i prošo....sad sam neki dan izvlačil jednog 539 iz grabe, išla ga prestigavat neka budala na samom zavoju i udarila u prednji lijevi kotač, a čovjek dao žmigavac i sve i traktor zavšio u grabi...tak da...svakakve budale....
@fićona....što se tiće PVH, sve je ukompletu došlo s traktorom, al misli mda se radi o nekih 2000€, al nemoj me držat za rijeć :)

@tibor i ostala ekipa....što se tiće slika ovih....jel to na reklami u svakom agroglasu???
živo me interesira pošto nemam pojma o tom...hehe a volio bi vidjet...
koja bi to bila od ovih slika?:
slikasad02017.jpg


slikasad02018.jpg


slikasad02019.jpg


slikasad020.jpg
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
bilo je vrijeme da se pojavis :D
prva slika je u pitanju, samo se nevidi sjetvospremac. sliku sam vidio u gospodarskom listu..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
a moram malo....budem kupil agroglas pa dok ga prelistam javim jel ima slika il ne :)
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
06022011056800x600.jpg


nabrzinu sam uslikao posto mi je gospodarski tu. ne vidi se bas naj naj, al skuzi se ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
hehe..to je to..kipil sam ja pred kojih sat vremena novi br agroglasa....iza na zadnjoj stranici..ustvari....točno tak kak si usliko :)
posudili sliku......
akcija u oro international - STARO ZA NOVO :D
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
zovi i reci da su se oni posluzili tvojim "starim" pa da bi se ti sad malo posluzio njihovim novim.. da vidis sta ce ti rec.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
zovi i reci da su se oni posluzili tvojim "starim" pa da bi se ti sad malo posluzio njihovim novim.. da vidis sta ce ti rec.

Hehe..da me stera u pi*** materinu :D
 
B

BAGERISTA

Guest
ŠANANA


Traktor za sve pohvale,,,i kad god je na slici,,,je ko da je tad izaša iz dučana,,,,,,,,,,,,,,svaka čast..:prayer:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ŠANANA


Traktor za sve pohvale,,,i kad god je na slici,,,je ko da je tad izaša iz dučana,,,,,,,,,,,,,,svaka čast..:prayer:

A hvala kolega....pazimo ga i mazimo :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh