• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ŠANANA IMT 565

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
Kak bi rekel bi prijatelj Puknuti: bez jednoga kratkoga ne pristupaj moderiranju.
Bolje da zaspiš (nad tipkovnicom) prerano, nego da prerano nekaj obrišeš :lol:

Polako dečki. Reda treba, no najte biti arogantni. Treba i vremena da se članovi priviknu na vaš način uređivanja, a i vi se malo priviknite na nači pisanja pojedinih članova. Malo na početku upozoravajte prije eventualnog brisanja, dok se stvari malo ne slegnu. Netreba nikomu još jedan raspad foruma.
Sretno! :D
 
B

Bobo

Guest
ZJ kaže:
Kak bi rekel bi prijatelj Puknuti: bez jednoga kratkoga ne pristupaj moderiranju.
Bolje da zaspiš (nad tipkovnicom) prerano, nego da prerano nekaj obrišeš :lol:

Polako dečki. Reda treba, no najte biti arogantni. Treba i vremena da se članovi priviknu na vaš način uređivanja, a i vi se malo priviknite na nači pisanja pojedinih članova. Malo na početku upozoravajte prije eventualnog brisanja, dok se stvari malo ne slegnu. Netreba nikomu još jedan raspad foruma.
Sretno! :D


100% podrzavam!
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Bobo kaže:
ZJ kaže:
Kak bi rekel bi prijatelj Puknuti: bez jednoga kratkoga ne pristupaj moderiranju.
Bolje da zaspiš (nad tipkovnicom) prerano, nego da prerano nekaj obrišeš :lol:

Polako dečki. Reda treba, no najte biti arogantni. Treba i vremena da se članovi priviknu na vaš način uređivanja, a i vi se malo priviknite na nači pisanja pojedinih članova. Malo na početku upozoravajte prije eventualnog brisanja, dok se stvari malo ne slegnu. Netreba nikomu još jedan raspad foruma.
Sretno! :D


100% podrzavam!

U potpunosti se slažem sa obojicom.
nikom ne treba ponovan raspad foruma i sl.. (nisam još bio registriran za vrijem kad se ti dogodilo pa ne znam
detalje što je točno bilo, ali to je najmanje bitno).
Ja sam novi na tome poslu i treba neko vrijeme do se uhodam u taj posao, a i ostalim članovima treba da se priviknu na nas i malo drugačiji sistemu "uređivanja" foruma.
Ja uvijek pitam prije Bobu ili Maria kako i što da nepravim nego da zahe... što nikako ne bi htio. Jer kako stara narodna kaže: „Nikad nejdi pred rude jer te bu pohavrale!!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
a ma gledajte, nemam ja ništ protiv nikoga osobno, evo npr, savo, gore je napisao da mu bude 99% postova izbrisano ,al što se mene osobno tiće, savo je zakon, na njegov post se čovjek može i nasmijati, al uvijek ima u tom istom postu nešto korisno i za naučiti, pošto je savo majstor od zanata kakvih nema puno...
dok opet kolega puknuti, koji također zna dati kvalitetan savjet, ali zna i kvalitetno podjebat... :lol:

ma nema arogancije...uostalom na svakom forumu se nađe takvih puknutih... :mrgreen: bez njih bi bilo pre monotono :mrgreen:
što se tiće ovih kratkih prije pristupa moderiranju.....kruškovac, po malo jačem receptu od bake, je na dohvat ruke, pa kad zagusti da si mozak isperem :lol: :lol: :lol: :lol:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
uf :? kad god me neko pohvali to nije islo na dobro :roll:

cuj sanana ozenjen sam , hetero sam , malo stariji sam , stvarno tu ljubav ti nemozem uzvratiti :finga: :mrgreen: :lol:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
savoris kaže:
uf :? kad god me neko pohvali to nije islo na dobro :roll:

cuj sanana ozenjen sam , hetero sam , malo stariji sam , stvarno tu ljubav ti nemozem uzvratiti :finga: :mrgreen: :lol:
Savo, legendo...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
savoris kaže:
uf :? kad god me neko pohvali to nije islo na dobro :roll:

cuj sanana ozenjen sam , hetero sam , malo stariji sam , stvarno tu ljubav ti nemozem uzvratiti :finga: :mrgreen: :lol:

kao što sam i napisao gore, na tvoje se postove čovjek uvijek može dobro nasmijati :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

al ovog puta se nije ništ dalo naučiti iz ovoga :mrgreen:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
ŠANANA kaže:
savoris kaže:
uf :? kad god me neko pohvali to nije islo na dobro :roll:

cuj sanana ozenjen sam , hetero sam , malo stariji sam , stvarno tu ljubav ti nemozem uzvratiti :finga: :mrgreen: :lol:

kao što sam i napisao gore, na tvoje se postove čovjek uvijek može dobro nasmijati :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

al ovog puta se nije ništ dalo naučiti iz ovoga :mrgreen:
E moj Šanana, još si mlad. Itekako se dalo izvući iz konteksta: čovjek je rekel da nije p...r, jeli ... :lol:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
ko ne vjeruje nek me upozna sa vecinom zenske populacije :lol:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Sad kad si zelen , a budeš ti i crven kad dozriješ ,promjeni bolju slova svog niKa i u naslovu teme .
Svaki put kad je tvoja tema u novim postovima 8 a nije to rijetkost) pomilsim da si več izvisio iz mjesta moderatora .
To me čini jako nervoznim i loše djeluje na moj tlak :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Vidim ja da se mene ovdje lagano počinje zajebavat...al neka, samo dajte :mrgreen: 8)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
TX75 kaže:
oho, kolega šanana pozelenio, čestitam 8)

Hvala kolega :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav,pozdrav...........:supz:,mislili več da te nije ko kidnapovo........:rolleyess::lol::lol:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
A Bagerista, reci mu slobodno: da ga nije koja oženila? :weedman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh