• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Savjet za kupnju rabljenog traktora

  • Temu pokrenuo agroenogastro
  • Datum prvog posta

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Što se tiče Zetora, volim ih, ali nikada ne bi dao tolike novce za njega.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Re: zetor 7341 turbo

Poštovani forumaši i ljubitelji zetora zanima me vaše mišljenje o ovom zetoru vlasnik ga cjeni 17000 eura evo i linka sa oglasnika



http://www.njuskalo.hr/traktori/zetor-7341-turbo-oglas-17797584

i imam još jedno pitanje dali je neko uvozijo traktor iz eu poslje 1.7.2013 našao sam neku stranicu sa polovnim traktorima i imaju pristupačne cijene osim ako nije neka prevara evo link od stranice

http://www.agro-berger.de/

molim da to malo prokomentiramo


Zetor ne izgleda tako loše mada bi mogao biti zeru sačuvaniji. Malo spustiti cijenu,i gas,što se mene tiče.
Ova stranica s traktorima je prevara,nemoj uopće gubiti vrijeme na to.
Ja sam uvozio traktor izvana,imaš sve opisano u temi o o uvozu traktora,al pretpostavljam da te to više ne zanima... :)
 

mcorko12

Novi član
Tu od
26 Sij 2016
Poruka
2
Re: zetor 7341 turbo

Dali se netko bavi uvozom polovnih zetora iz češke kakve su tamo cijene
ja imam zetora 3340 sa prednjom vučom ali sada bi malo snažniji jer sam dokupijo još zemlje a večina je brdoviti teren
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
Re: John Deere

1988 godina 7420 radnih sati orginal boja ha ha ha
Dobro da nije napisao da su i gume orginal[emoji38]

Ako traktor onda Zetor!!
 

Dejan9479

Novi član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
26
Re: John Deere

A ako netko ima i kakvu preporuku za drugi traktor sa prednjim pogonom u tom cjenovnom rangu slobodno napisite
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,490
Re: John Deere

Izgleda da jedino zetori nisu sumnjivi ako imaju 2-3000 sati sa 20-30 godina. Posebno ako su iz poljske.
Ako je motor, mjenac, hidraulika ok zasto ne. Pa makar imao 17000 sati.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,891
Re: John Deere

Puky malo oladi s tim zetorom :)

Ovaj Jd je dobro usminkan, boja je orginal, cudo jedno kaj sredstva rade od laka. Treba traktor pogledati i probati.

Ima nesto slicno kod rajkovica Jd2450!!
 

Dejan9479

Novi član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
26
Re: John Deere

A dali znate kakvo je stanje u vezi odrzavanja dal je skupo i dali ima dijelova posto je stariji traktor.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,891
Re: John Deere

Skuplje je odrzavanje od istocnih traktora. Naravno da djelova ima sve vise i vise po trgovinama. Uzet nekog ko ima taki traktor i pokusat kupit. Uz malo srece bit ces zadovoljan traktorom :)
Ja sam isto nesto tak gledal ali sam uzeo deutz 7207.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Re: John Deere

Imao rođak takav traktor sa originalnim utovarivačem jedina zamjerka slab motor u brijeg ga izvlače kalači ali fali bar desetak konja .
 

Dejan9479

Novi član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
26
A dali netko zna koliko su te masine izdržljive da ga nebih kupio taman pred generalku a sa novcima sam naknap, vecinom na oglasima pise da imaju oko 8000 radnih sati
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Nemos ic na knap sta god da uzimas, nitko ne prodaje novi stroj i sigurno ceka neka ulaganja. Sad je pitanje koliko ce se covjek zajebat
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ako ti nije baš jako sila,bolje pričekati dok se ne skupi nešto više novaca.
Jer nije bitno koliko motor u takvim traktorima izdrži,bitno je koliko će izdržati baš taj motor,u baš tom traktoru,a to ne možeš znati dok ga ne kupiš. I nije samo motor bitan,ako mjenjač rikne,traktor je opet neupotrebljiv,a popravak ne košta ništa manje.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,979
Računaj da, ak imaš sreće, budeš u prvoj godini uložil 1/3 cijene.
Ak nemaš sreće, i više. Sa svakim rabljenim je tak.
Ili kupi 2...3 g. star rabljeni, pa ga rabi godinu-dvije i prodaj za slične novce, ili jeftino kupi groblje i temeljito g složi za sebe.
U oba slučaja, košta.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,188
Koje je to pravilo da bude odmah moral uloziti 1/3 vrijednosti stroja odmah u njega?
Pa rabljeni traktori i strojevi se kupuju i prodaju svaki dan i da je to tako svi bi vozili samo novo, a ovo polovno bi kao prvi vlasnici vozili na presanje..
Pa ja sad da prodam bilo koji svoj stroj jos ljudi mogu raditi s njima bez greske, kao sto budem i ja radio..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,979
Pročitaj još jedanput.
Pravilo potvrđeno iskustvom i statistikom.

Ivane, to ti samo misliš. Ak je tebi dobar ne znači da ne treba nikad ulagati u njega. Najmanje bi trebalo piksirati prednji trap...
Ne tjeraju svi dok ide. Neki moraju i popravljati.
 

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahhahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahhahaha

Ako traktor onda Zetor!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh